İşte ilk görüntüler: Windows 11 internete düştü!

0 0

Microsoft tarafından 24 Haziran 2021 tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan Windows 11 işletim sisteminin ISO dosyası internete düştü. Bu dosyayı kuranlar işletim sisteminin ekran görüntülerini alıp bunları da internette paylaştı.

İşte ilk görüntüler: Windows 11 internete düştü!

İnternete düşen ISO dosyasını alıp kuranların deneme imkanı bulduğu yeni işletim sistemi modern arayüzü ile dikkat çekiyor. Minimal bir tasarıma kavuşan ve yeni masaüstü desenleri ile gelmeye başlayan Windows 11‘in sızan bu sürümünün geliştirici versiyonu olduğunu da hatırlatalım. Henüz kararlı olmayan bu sürümü yükleyip kullanmak geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir.

Birçok kişinin alıp yüklediği işletim sistemi ile ilgili detaylar tasarımın çok daha iyi ve güzel olduğunu gözler önüne seriyor. Özellikle yeni nesil masaüstü desenleri çok daha güzel ve modern görünen Windows 11‘in önümüzdeki aylarda kullanıma sunulması bekleniyor.

Büyük bir güncelleme olan bu yeni işletim sisteminde Windows açılış sesinden kapanış sesine kadar birçok değişikliğin olduğunu da belirtelim.

Teknolojioku olarak haberde kullandığımız ekran görüntülerini The Verge internet sitesinden aldığımızı belirtelim. İlk fırsatta biz de bu ISO dosyasını kurup ilk izlenimlerimizi sizlerle bir video da paylaşacağız.

Resmi tanıtımın ardından yeni işletim sistemi Windows 11‘in detaylarının netleşeceğini ve güncelleme tarihi ve diğer bilgilerin resmi olarak açıklanacağını tahmin ediyoruz.

Siz Windows 11‘i nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.