İşte en beğenilen 9 Chrome eklentisi!

0 5

Google’ın Chrome tarayıcısı, etrafındaki en tanınan web tarayıcılarından biridir. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı bu tarayıcıyı günlük olarak kullanıyor. Bu tarayıcının fonksiyonelliği, Chrome uzantıları yüklenerek geliştirilebilir.

Günümüzde yüz binlerce Chrome uzantısı mevcuttur, bu nedenle tarayıcınız için hakikat olanları seçmek sıkıntı olabilir. Farklı kullanımlar için en güzelini bulmanıza yardımcı olmak için birden çok Chrome uzantısını inceledik ve en beğenilen 9 Chrome eklentisini sizler için listeledik.

Sayfamızı aşağı gerçek sürükleyerek inceleyebilirsiniz.

Simple Translate

Web sayfalarında seçilen yahut yazılan metni süratle çevirmeniz imkan sunar. Google Translate ve DeepL API’yi dayanaklar.

Enhancer of Youtube

YouTube’un denetimini elinize alın ve kullanıcı tecrübenizi artırın!
YouTube’dan en uygun formda yararlanmak için tasarlanan bu uzantı, size müsaade veren her türlü özellik ile birlikte gelir, bunun yanı sıra reklamları istediğiniz üzere yönetmenizi, oynatma suratını ve ses düzeyini fare tekerleğinizle denetim etmenizi, uygun oynatma kalitesini seçmek üzere yinelenen vazifeleri otomatikleştirmenizi, YouTube’u bir profesyonel üzere denetim etmek için düzinelerce klavye kısayolunu yapılandırabilmenizi ve çok daha fazlasını… Bir deneyin! Lakin bundan sonra YouTube’u onsuz asla kullanmak istemeyeceğinizi unutmayın!

Loom

Tek tıklamayla ekranınızı ve kameranızı kaydedin. Bu içeriği bir ilişki ile anında paylaşın.
Loom, sanayi başkanı ekran kayıt aracıdır. Ekranlarını kaydetmek, kanılarını görsel olarak paylaşmak ve eşzamansız geri bildirim sağlamak için Loom’u kullanan 200.000 şirkette 14 milyondan fazla şahsa katılın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.