iPhone kullananlar! Bu ipuçlarını mutlaka dikkate alın!

0 3

Avucunuzun içindeki aygıta olan bağımlılık arttıkça, hayatın çeşitli istikametleri iPhone’unuzun Kilit Ekranında ve Ana Ekranında bir yer fiyat. Apple iOS yazılımı, telefonunuzdaki dağınıklığı gidermenize ve aygıta erişim kolaylığını artırmanıza yardımcı olabilecek birkaç iPhone hackine sahiptir.

Bu yazıda Apple iPhone 13′ün ekran alanına odaklanacağız. Aygıtı daha üretken ve eğlenceli hale getirmek için size kimi kolay tüyolar anlatacağız. İşte iPhone’unuzu eşsiz ve kullanıcı dostu hale getirmek için beş ipucu.

Ana Ekran ve Kilit Ekranı için farklı duvar kağıtları kullanın

Kilit ekranı ve Ana ekran için farklı duvar kağıdı kullanabilirsiniz . Bu, kilit ekranında bir resmi vurgulamanıza müsaade verecektir. Birçok renkli uygulama simgesi tarafından görsel olarak müdahale edilmeden.

Ana Ekran için siyah yahut siyaha yakın bir art plan seçebilirsiniz. Bunu yapmak için ayarlara, akabinde Duvar Kağıdına gidin ve Yeni Duvar Kağıdı Seç’i seçin. Kilit Ekranı’nı ayarlamak için de tıpkı adımları takip edebilirsiniz.

Ana ekranınızın dağınıklığını gidermek için klasörler oluşturun

iOS varsayılan olarak birden fazla Ana ekrana yayılmış uygulama simgelerine sahip olduğundan , Ana ekranınızın dağınıklığını gidermek ve uygulamaları düzenlemek için Klasörler oluşturabilirsiniz . Bir uygulama simgesini seçip oburunun üzerine sürükleyerek bir klasör oluşturabilirsiniz. Klasör otomatik olarak görünecektir. seçin ve ismi düzenleyin. Örneğin. Swiggy, Zomato üzere tüm Yemek dağıtım uygulamalarını Yemek Klasörüne ekleyebilirsiniz.

Uygulama Kitaplığını Kullan

Çok sayıda uygulamanız varsa, iOS‘un Uygulama Kitaplığı özelliğini kullanın. Ana ekranlarınızı ikiye sınırlayabilir ve ikincisini en çok kullanılan uygulamalarla doldurabilirsiniz, geri kalan silmek istemediğiniz uygulamalar ise Uygulama Kitaplığı’na yerleştirilebilir.

iOS Ana ekranlarınızı daha az karmaşık ve idaresi daha kolay hale getirecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.