iPhone 14 serisinin ilk ciddi görsel sızıntıları paylaşıldı

0 4

Her yıl olduğu üzere bu Eylül ayında da, Apple’ın yeni iPhone modellerini göreceğiz. iPhone 14 serisi olarak isimlendirilen yeni modeller hakkında şu ana kadar ortaya birçok argüman atılmış olsa da, aslında şu ana kadar bu telefonun tasarımı yahut özellikleri hakkında elimizde savlardan öbür bir şey yok, daha doğrusu yoktu.

Çin’in en büyük platformlarından biri olan Weibo’da paylaşılan yeni bir görsel, iPhone 14 serisinde kullanılacak akıllı telefonların kameraları hakkında da çok değerli bilgileri gözler önüne seriyor. Buna nazaran iPhone 14 serisiyle karşımıza çıkacak olan yeni kameralar, aslında gerek büyüklük gerekse de sayı bakımından telefonun evvelki serisiyle bir epey emsal.

iPhone 14 serisinin birinci önemli görsel sızıntıları paylaşıldı

Öte yandan dört farklı model olarak karşımıza çıkacağı netleşen iPhone 14 serisinde, iPhone 14 ile iPhone 14 Plus’ın kamera tasarımı aynıyken, Pro modelleri olan iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleri ise kendi ortalarında bir benzerlik sunuyorlar.

Bugüne kadar paylaşılan bilgilere baktığımız vakit esasen aslında iPhone 14’ün selefinden da farklı bir aygıt olmayacağını anlamıştık. Hatta o denli ki iPhone 14 ile iPhone 14 Plus modellerinde kullanılacak işlemciler bile iPhone 13 serisiyle tıpkı olacak. Buradaki farkın ise iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinde yaşanması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.