iPhone 14 Pro Max’in Tasarımı Bir Kez Daha Göründü

0 6

Yaz mevsiminin ortasına gelmiş bulunmaktayız. Bu durum, bir yandan havaların soğuyacağının işareti. Lakin teknoloji dünyası için en az bu kadar kıymetli bir şey dava var. O denli ki Apple’ın iPhone 14 lansmanı yaklaşıyor. Eylül ayı içerisinde bir aktiflik düzenlemesi beklenen Apple, bu aktiflikte iPhone 14 ailesini tanıtacak.

Lansmanın yaklaşmasıyla birlikte de iPhone 14 serisi ile ilgili sızıntılar çoğalmış durumda. Bu bağlamda; gelen son haberler ise iPhone 14 Pro Max ile ilgili. Bilhassa de Çin’den sızdırdığı bilgilerle bilinen bir Twitter hesabı, iPhone 14 Pro Max’in maket görsellerini paylaştı. Paylaşılan imgeler, telefonun nasıl görünebileceğini ortaya koyuyor.

iPhone 14 Pro Max, şu dizayna sahip olabilir:

Paylaşılan manzaralara baktığımızda, iPhone 14 Pro Max’in ön dizaynının iPhone 13 Pro Max’ten bir nebze daha farklı olduğunu görüyoruz. Daha evvelki devirlerde de tez edildiği üzere; paylaşılan imgeler de çentik yapısının değişeceğini gözler önüne seriyor. Telefonun art kısmında ise iPhone 13 Pro Max’teki üzere yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumunu görüyoruz. Birtakım kaynaklara nazaran Apple, bu sefer 12 MP yerine 48 MP çözünürlük sunan bir kamera sensörü tercih edecek.

Apple, iPhone 14 ailesi ile ilgili hiçbir açıklamada bulunmadı. Lakin bu akıllı telefonların sahip olacağı birtakım teknik özellikler sızdırılmış durumda. Örneğin bu akıllı telefonun 6.7 inç 120Hz ProMotion OLED ekranla geleceği söyleniyor. A16 Bionic işlemciyle çalışacak telefon, 4.323 mAh kapasiteli bir batarya ile gelebilir. Lakin unutmayın ki bunlar şimdilik birer savdan ibaret. Lansman gerçekleştiğinde, iPhone 14 serisinin tüm özellikleriyle resmen tanışmış olacağız.

iPhone 14’ün dizaynıyla ilgili görüntümüzü aşağıdan izleyebilirsiniz:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.