iPhone 11 fiyatında inanılmaz indirim! Bu fiyatı bir daha bulamazsınız!

0 3

Şu sıralar akıllı telefon fiyatlarının artacağına dair güçlü söylentiler var. Daha geçtiğimiz günlerde TRT bandrolü için alınan meblağlarda kıymetli artışlara gidildi. Ancak bu daha buz dağının görülen yüzü olabilir. Çünkü önümüzdeki süreçte akıllı telefon fiyatlarını çok daha büyük artırımlar bekliyor.

İşin uygun yanı ise şu sıralar pek çok e-ticaret sitesinde kıymetli indirimlerin olması. Şayet bu indirimleri kaçırmazsanız makul fiyatlara akıllı telefon almanız mümkün olacaktır.

Hali hazırda fiyatı değerli oranda düşmüş modeller ortasında iPhone 11 de bulunuyor.

iPhone 11 fiyatında inanılmaz indirim! Bu fiyatı bir daha bulamazsınız!

Bilindiği üzere iPhone 11 Apple’ın resmi sitesinde 13 bin TL’lik fiyat etiketiyle satılıyor. Lakin mevcut kampanyalar dahilinde telefonun fiyatı değerli oranda düşmüş durumda.

Elbette bu düşüş aşikâr koşullar altında geçerli. Yani tüm e-ticaret sitelerinde indirimli bir fiyattan bahsetmek yanlışsız olmaz. Şunu da göz arkası etmemek gerekiyor. Alacağınız iPhone 11 modelinde Apple Türkiye garantisinin olmasına kesinlikle dikkat etmeniz gerekiyor.

Hali hazırda iPhone 11 fiyatında 1100 TL lik bir indirim kelam konusu. Dilerseniz telefonun indirimli satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Taban not olarak belirtelim. Kampanyanın müddeti ve stok adedi sonlu. Hasebiyle siz linke tıkladığınızda mevcut kurallar değişmiş olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.