İddia: Cardano Eylül ayına kadar 2.90 dolara yükselecek!

0 2

Uzun bir düşüş periyodundan sonra, kripto para ünitesi sanayisi nihayet nefesini topluyor üzere görünüyor. Bununla birlikte, son 24 saatte hafif bir artışa şahit olan Cardano ( ADA ) dahil olmak üzere ana varlıkları da yenilenmiş bir itimat sergiliyor.

İddia: Cardano Eylül ayına kadar 2.90 dolara yükselecek!

NeuralProphet’in açık kaynaklı bir makine tahsili çerçevesi kullanan PyTorch tabanlı fiyat kestirim algoritması, yükseliş eğilimine paralel olarak ADA’nın 1 Eylül 2022’ye kadar 2,90 ABD dolarına ulaşacağını kestirim ediyor.

ADA fiyat tahmini/gün. Kaynak: Cardano Blockchain Insights

Tahmin modeli, 31 Temmuz ile 31 Aralık 2022 ortasındaki periyodu kapsar ve gelecekteki fiyatların gerçek bir göstergesi olmasa da, algoritma tabanlı stabilcoin projesi TerraUSD’nin ( UST ) ani piyasa çöküşüne kadar olan kestirimleri tarihî olarak kanıtlanmıştır.

CoinMarketCap topluluğu 0,79 $ kestirim ediyor

Aynı devir için varsayımları biraz daha düşük olsa da, CoinMarketCap’teki kripto topluluğunun da Cardano tokeninde yükseliş eğiliminde olduğunu belirtmekte yarar var. Aslında, topluluk oyları 31 Ağustos’ta ADA’nın 0.079 dolardan süreç göreceğini kestirim ediyor.

Ağustos sonu için Social Cardano fiyat varsayımları. Kaynak: CoinMarketCap

Daha yakın gelecek iddiaları kelam konusu olduğunda, 31 Temmuz için topluluk ADA’nın 0,88 dolardan süreç görebileceğini iddia ediyor. Öte yandan, tıpkı periyoda ait algoritma, fiyatın 1,63 dolara ulaşacağını iddia ediyor.

Mevcut durumda Cardano, evvelki 24 saatte %0,65 artışla 0,4593 $’dan süreç görüyor. Bununla birlikte, CoinMarketCap datalarına nazaran toplam piyasa kıymeti 15,59 milyar dolar ile fiyatı yedi gün öncesine nazaran hala %2,66 daha düşük.

Bu ortada Cardano, daha düşük maliyetler, daha yüksek randıman, gelişmiş performans ve daha düzgün geliştirici tecrübesi garanti eden Vasil hardfork’u için ana ağ geri sayımına başladı. Blok zincirinin geliştiricisi Input Output (IOHK), geçtiğimiz günlerde hardfork’u test ağında muvaffakiyetle başlattı.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.