HUAWEI Mate Xs 2 Türkiye’de ön satışta!

0 5

Yeni jenerasyon Çift Döner Falcon Kanat Menteşesi ile HUAWEI, HUAWEI Mate Xs 2’ye düz ve kusursuz bir katlama sağlayan şık bir yekpare tasarım kazandırdı. Telefon ayrıyeten, dal önderi 7,8 inç True-Chroma Katlanabilir Ekran ve HUAWEI XD Optics’i destekleyen 50MP True-Chroma Kamera Sistemi üzere amiral gemisi özelliklerle donatılarak performansı yeni tepelere taşıyor. Yeni dinamik katlanır görsellik ve geliştirilen Akıllı Çoklu Pencere ile HUAWEI Mate Xs 2, yenilikçi bir etkileşim tecrübesi sunuyor.

Yenilikçi materyaller: Ultra hafif, ultra düz ve ultra güvenilir

HUAWEI Mate Xs 2, katlanabilir bir telefonun ulaşamadığı bir tartıya ulaştı sadece 255 gram. Bu, telefonun ardı için ultra hafif cam elyaflar üzere yenilikçi hafif materyallerin yanı sıra yapısı için havacılık sınıfı titanyum alaşımları ve ultra hafif, yüksek dirençli çelik kullanılarak mümkün oldu. Bu yenilikçi gereçler sırf telefonun toplam yükünü azaltmak ve onu piyasadaki en hafif katlanabilir telefon haline getirmekle kalmıyor, tıpkı vakitte aygıta eksiksiz güç ve kırılma dayanıklılığı veriyor.

Hayal gücünün ötesine geçen eşsiz yekpare tasarım

HUAWEI Mate Xs 2, yumuşak kıvrımıyla minimalizmin hoşluğunu sergileyen klasik bir dışa katlanır dizayna sahip. Doğrusal sarma gövdesi, telefonun hafif ve şık görünümünün estetiğini ortaya çıkarıyor.

Katlanmamış halde HUAWEI Mate Xs 2, 2480 x 2200 çözünürlüğe sahip 7,8 inç True-Chroma ekrana sahip. Telefon ekranı ayrıyeten 8:7,1 oranıyla daha sürükleyici bir görsel tecrübe sunuyor. Ayrıyeten, HUAWEI Mate Xs 2, çarpıcı bir ekran imajı efekti için 120Hz yenileme suratını, 1440Hz yüksek frekanslı PWM karartmayı ve 240Hz’e kadar dokunmatik örnekleme suratını destekliyor. Ekranın ışık yansımasını azaltmaya yardımcı olan ve kullanıcılara güneş ışığı altında daha düzgün okuma tecrübesi sağlayan HUAWEI Mate Xs 2, katlandığında 19:9 ekran oranına sahiptir ve bu, katlanamayan telefonlarınkine benzeri bir tutuş tecrübesi sunar.

HUAWEI Mate Xs 2, daha da rafine dokular oluşturmayı mümkün kılan birinci yenilikçi 3D Fiberglas Tasarımı ile estetik dizaynda diğer bir çığır açıyor. Kullanılan yeni gereç yumuşak bir tutuş hissi verirken tıpkı vakitte parmak izlerinden kaynaklanan lekeleri azaltıyor.

Mükemmel performansla yenilikçi teknoloji çağında öne çıkıyor

HUAWEI Mate Xs 2, 4600mAh pili 66W HUAWEI SuperCharge’ı destekleyerek bekleme pil ömrünü uzatıyor. Grafen Sıvı Soğutma Sistemi, ısı dağılımı performansını daha da güzelleştiriyor. Görsel-işitsel cümbüş tecrübesini geliştirmek için HUAWEI Mate Xs 2, yeni AI Ses Motoru ile birlikte çevresel ses alanı oluşturan ve kullanıcılara etkileyici bir ses tecrübesi sunan ultra ince ve büyük ölçekli stereo ses ile donatıldı. HUAWEI Mate Xs 2, gelişmiş sürece teknolojisi kullanılarak üretilen Qualcomm Snapdragon 888 amiral gemisi serisi çip sete sahip. Mate Xs 2, 8 GB RAM ve 512 GB depolama kapasitesiyle destekleniyor.

Amiral gemisi HUAWEI Image bir başyapıt yaratıyor

HUAWEI Mate Xs 2’nin True-Chroma Kamera Sistemi, gerçeğe yakın renkleri yakalamak için 50MP True-Chroma Kamera içeriyor. Geliştirilmiş HUAWEI XD Optics, imaj netliğini daha da artırmak için yesyeni bilgi kurtarma teknolojisini getirerek, fiziğin sonlarını zorlayacak formda manzara detaylarını geri yüklemeye yardımcı oluyor. HUAWEI XD Fusion Pro True-Chroma İmaj Motoru, 10 Kanallı Çok Spektrum Sensörü ve P3 tam renk gamında 2000’den fazla rengin renk kalibrasyonunun yanı sıra çok istikametli başkan yazılım, donanım ve kusur ayıklama yeteneklerinden tam olarak yararlanan HUAWEI Mate Xs 2, renkleri aslına uygun formda tekrar üreterek kullanıcıların dünyanın tüm canlılığını yanlışsız bir biçimde yakalamasına imkan tanıyor.

Akıllı etkileşimler

Yazılım ekolojisi ve kullanıcı tecrübesi açısından HUAWEI Mate Xs 2, kullanıcılara daha pahalı tecrübeler sunarak yeniliklere ve atılımlara devam ediyor. Ekran açıldığında otomatik olarak genişliyor ve katlandığında net ve pürüzsüz kalıyor. Geliştirilmiş Akıllı Çoklu Pencere fonksiyonu, etkileşimleri daha kolay ve verimli hale getirirken, Bölünmüş Ekran fonksiyonu, üretkenliği ve çalışma düzgünlüğünü artırmak için iki uygulamanın paralel olarak kullanılmasını destekliyor. Ayrıyeten, Kaydırma Hareketi, kayan pencerelere kolay erişim ve denetim sağlayarak, tek bir süratli kaydırma ile çoklu vazifeleri mümkün kılıyor.

Gitmek istediğiniz ve isteyebileceğiniz her yer Petal Haritalar’da

Kullanıcı arayüzü dizaynıyla Almanya’da ‘Red Dot Design 2021’ ödülünü kazanan Petal Haritalar, birden fazla durak eklenebilen rotalar, trafik şartlarına bağlı değişiklik gösteren renk kodları, kapalı mod ve dinamik hava durumu efektleri üzere göze çarpan özellikleriyle, yeni jenerasyon navigasyon uygulaması olarak öne çıkıyor. Uygulama arayüzünde yapılan geliştirmelerle Varsayılan Harita’nın yanı sıra Trafik Haritası, 3D Harita, Hava Durumu Haritası, Covid-19 Haritası, Görüntü Haritaları, Sıcaklık Haritası, Yağış Haritası ve Yangın Haritası üzere birçok farklı katmanla Türkiye’deki kullanıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor. Bu servislere ek olarak haritada pozisyonlandırma, haritada görüntüleme, İlgi Cazibeli Yer (POI) arama, POI paylaşma, toplu taşıma güncellemeleri, gerçek vakitli trafik güncellemeleri, trafik kazası raporları, yatay modda sürüş navigasyonu, sürüş rotası planlama (ücretli yollardan yahut feribotlardan kaçınma), yansıtmalı gösterge ekranı (HUD) navigasyon servisleri, öbür uygulamaların üzerinde görüntüleme, paralel yollar ortası kolay geçiş, arttırılmış gerçeklik (AR) ile yürüyüş navigasyonu ve otel rezervasyonu özellikleri de hayata geçirildi. Petal Haritalar’ı bilinen haritalardan ayıran özelliklerden bir başkası olan Ayrıntılı Şerit Yönlendirmesi sayesinde ise kullanıcılar rotalarında ilerlerken, erken ihtar sistemiyle şerit değişiklikleri hakkında evvelden bilgilendirilmekte. Uygulamanın Türkiye’de etkin olan “Yakınlarda” özelliği ile kullanıcılar, yakınlarında bulunan kafe, restoran, mağaza, market, hastane, banka, alışveriş merkezi ve daha birçok kuruma Petal Haritalar ile ulaşabilirken; bu lokal işletmelerle ilgili yorum bırakabilmekte, fotoğraf ekleyebilmekte ve puanlama yapabilmekteler. Ayrıyeten kullanıcılar yerler için kusurlu pozisyon bilgisini düzenleyebilmekte, isim, adres, telefon numarası, websitesi ve çalışma saatlerini güncelleyebilmekte, kalıcı yahut süreksiz olarak kapatılma bildiriminde bulunabilmekteler.

HUAWEI Mate Xs 2, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön siparişe sunuluyor. 4 Temmuz itibariyle eser dağıtımına başlanacak HUAWEI Mate Xs 2, 10.000 TL’lik ön siparişe özel sepette indirimi ile 49.999 TL yerine 39.999 TL fiyatla sunuluyor. Mate Xs 2 tecrübesini HUAWEI Online Mağaza üzerinden paylaşan kullanıcılar ayrıyeten HUAWEI FreeBuds 3 kazanıyorlar.

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-mate-xs-2/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.