Honor X40 GT iddialı geliyor!

0 5

Honor X40 serisi resmi olarak geçen ay piyasaya sürüldü ve artık aileye üçüncü bir telefonun katıldığına dair raporlarımız var. Kelam konusu beklenen aygıt Honor X40 GT olarak isimlendirilecek. Bağımsız bir marka olduğundan beri kendini kanıtlayan şirketin yeni aygıtı savlı birtakım özellikler ile gelecek.

Honor X40 GT tezli geliyor!

Cihazın ismi, hafta sonu Çin toplumsal medyasında ortaya çıktı ve telefonun Snapdragon 888 ile geleceğini bildiren bir kaynak tarafından duyuruldu. Yonga seti, 2021’in başlarındaki amiral gemileri ortasında en tanınan olanıydı ve güçlü bir 2.84 GHz Cortex-X1 CPU çekirdeği, 2.42 GHz’de üç Cortex-A78 çekirdeği ve 1.8 GHz’de dört verimli Cortex-A55 ünitesi getiriyor.

Honor X40 GT’nin orta düzey X serisindeki performans akıllı telefonu olduğu söyleniyor ve bu ay duyurulacak. Bununla birlikte, telefonun gelişi, başka iki sav edilen lansman tarafından gölgelenebilir. Bunlar da sırasıyla Honor 80 serisi ve katlanabilir Magic V2 olarak karşımıza çıkıyor.

Cihaz ile ilgili bilinenler şimdi ne yazık ki çok kısıtlı. Bu kapsamda aygıtın hangi pazarlara hangi fiyat skalası ile sunulacağı üzere ayrıntılar mevcut değil. Lakin lansman tarihi yaklaştıkça aygıt hakkında raporlar da daha fazla ortaya çıkmaya başlayacaktır. Bu kapsamda fiyat bilgisi ve hangi pazarlar için piyasaya sürüleceği üzere ayrıntılar da çok kısa müddette netleşecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.