Honor Magic 4 Pro global pazarda piyasaya sürüldü!

0 2

Honor Magic 4 Pro, şu anda markanın en son amiral gemisi ve Şubat ayında Barselona’daki Taşınabilir Dünya Kongresi’nin bir modülü olarak tanıtılmıştı. Bugün, akıllı telefon nihayet birinci pazarı Birleşik Krallık olan global sunumuna başlıyor.

Büyük aktiflik birebir vakitte Honor X serisi, Watch GS 3 ve Earbuds 3 Pro’nun resmi lansmanına da konut sahipliği yaptı. Magic 4 Pro’nun yanı sıra hepsi yarın 13 Mayıs’tan itibaren direkt satın alma yahut ön sipariş için listelenecek. Amiral gemisinin fiyatı 949 £ olarak karşımıza çıkıyor.

Honor Magic 4 Pro küresel pazarda piyasaya sürüldü!

Honor Magic 4 Pro, markanın 2020 sonlarında Huawei’den ayrılmasından bu yana global kullanıcılara sunulan birinci amiral gemisi. Temel özelliklerden kimileri Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti, devasa 6.81” LTPO OLED ve 100W kablosuz şarj içeriyor. Android 12 ve Google hizmetlerinin üzerine Magic UI 6.0 ile birlikte geliyor.

Gerideki kamera tasarımı tanıdık gelebilir, fakat suram büsbütün yeni – 50 MP ana, 50 MP ultra geniş ve 64 MP 3.5x telefoto kameralar. Magic4 Pro’yu ön sipariş veren müşterilere fiyatsız olarak bir Watch GS 3 ve 100W kablosuz şarj aygıtı verilecek. Honor telefonun perakende kutusunda 100W şarj aygıtıyla birlikte gönderildiğini belirtmekte yarar var, lakin adaptör kablosuz stand için kullanılıyorsa, “yalnızca” 80W oranları mevcut olacak. Tam 100W kablosuz şarj için başka bir 135W şarj aygıtı satın almanız gerekecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.