Honor 70 ve 70 Pro kanlı canlı kendini gösterdi!

0 3

Honor 70 serisi 30 Mayıs’ta geliyor ve bugün şirket, vanilya versiyonunun resmi fotoğraflarını web sitesinde dört renkte resmi renderlarla paylaştı. Ayrıyeten aygıt, canlı çekimlerde de ortaya çıktı ve dizaynda her iki versiyonu da ayırt etmeyi kolaylaştıracak küçük değişiklikler ortaya çıkardı.

Honor 70 ve 70 Pro kanlı canlı kendini gösterdi!

Honor 70 ve Honor 70 Pro, üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Pro, kameralarını yüksek bir adada tutuyor üzere görünüyor, vanilya ise kameraları iki daire içinde barındırıyor. Ayrıyeten, daha yüksek kaliteli telefon, evvelki iki kuşak sayı serisinde olduğu üzere biraz daha büyük olacak. Hem Honor 70 hem de Honor 70 Pro, USB-C temas noktasına sahip olacak, 3,5 mm ses jakını atlayacak ve yerli izleyiciler için şık ve klâsik renk seçenekleri sunacak. Spesifik olarak, 1/1.49” boyutunda ve Sony tarafından yapılan yeni bir 54MP kamera sensörü bekliyoruz.

Honor merakla beklenen aygıtlarını yakında piyasaya sürecek. Lakin o vakte kadar kelam konusu aygıtların özellikleri yavaş yavaş netleşecektir. Bu müddette farklı render manzaralarında ve canlı çekimlerde karşımıza çıkan aygıtın özellikleri çok kısa müddette büsbütün netlik kazanacaktır. Fiyat performans açısından beklentileri karşılaması beklenen aygıt için uzun müddet beklememiz gerekmeyecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.