Hayatta Kalma Oyunu V Rising Steam’da Oyuncu Rekoru Kırdı

0 4

Hayatta kalma oyunlarının ne kadar tanınan olduğunu bilmeyen yoktur. Aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı oyunlar ortasında; Valheim, Frostpunk, The Forest ve daha birçok oyun bulunuyor. Hiç elbet bu oyunlar kullanıcılar tarafından da ilgiyle karşılanıyor.

Fakat kısa müddet evvel erken erişime açılan bir oyun, Steam’da oyuncu sayısını beklenenden erken bir müddette alt üst etmeyi başardı. Geliştirici ve yayımcılığını Stunlock Studios‘un üstlendiği ‘V Rising’, şimdi üç günlük müddette 500 bin kullanıcıya ulaştı. Hatta son vakitlerde oyunun, Steam’da faal eş vakitli oyuncu sayısının da 100 binlerde olduğu bildirildi. Pekala nedir bu V Rising ve nasıl bu kadar kısa müddette tanınan oldu?

V Rising, 500 bin kullanıcıya ulaştı

Hayatta kalma vampir oyunu V Rising, Battlerite oyunundan hatırlayacağınız bağımsız stüdyo Stunlock Studios tarafından geliştirildi. Pek çok oyunu bulunan şirketin, daha evvel tanınan PUBG oyunun geliştiricisi Tencent’e büyük ölçüde pay sattığının da altını çizelim.

Stunlock Studios’un 17 Mayıs tarihinde piyasaya sürdüğü vampir oyunu, Steam’da 500 bin kullanıcıya kısa müddette ulaştı. Hayatta kalma oyunu V Rising, içerisinde aksiyon dolu sahneleri barındırıyor. Steam’da ‘Çok Olumlu’ yorum alan oyunun öyküsü ise, kavurucu sıcaktan kaçarken yaşanan maceralı olayları ele alıyor. Şu anda Steam’da satışa sunulan oyunun fiyatı ise 32 TL.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.