Google’da SHIB’e olan ilgi diplerde!

0 4

Geçen yıl en âlâ kripto para üniteleri ortasında ortaya çıktıktan sonra, Shiba Inu’nun ( SHIB ) piyasa kıymeti, devasa fiyat düzeltmesiyle savaşmaya devam ediyor, başka yandan ise bu durum token’e olan ilginin azalması neden oluyor.

Google’da SHIB’e olan ilgi diplerde!

Genel olarak kripto piyasası kırmızı bölgede süreç görüyor. SHIB’de de durum farklı değil, SHIB’e olan ilgi şu anda 2021’in yörüngesiyle epeyce çelişiyor.

Finans tahlilleri ile bilinen Finbold tarafından derlenen bilgiler, son 12 ayda ‘SHIB Satın Al’ anahtar sözünü içeren Google arama sorgularının 2021’deki 8 popülerlik puanından Haziran 2022’de tüm vakitlerin en düşük düzeyi olan 0’a indiğini, yani %100’lük bir düşüş kaydettiğini gösteriyor.

SHIB aramaları, Ekim 2021’in sonuna hakikat, kripto boğa koşusunun tepesinde 100 popülerlik puanıyla tepeye ulaşmıştı.

SHIB Google arama trendi. Kaynak: Google Trendler

Özellikle, azalan global ilgiye karşın, kimi ülkeler hala tokenlere ilgi göstermeye devam ediyor. ABD’li yatırımcılar 100 puanlık en yüksek popülerlik puanıyla önder, Kıbrıs ise ABD’yi 81 puanla takip ediyor. Kanada, Singapur ve Avustralya da sırası ile 75, 71 ve 64 puanla en üst sıralarda yer alıyor.

Meme coin’lere olan ilgi azalıyor

SHIB’ye olan azalan ilgi, kripto para üniteleri büyük bir satış kaydetmeye devam ettikçe, jetonun pahasındaki düşüşle tıpkı oranda ilerliyor. Genel olarak, SHIB’nin bedeli 2022’de %70’in üzerinde düştü ve varlık sahiplerinin birçok şu anda ziyanda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.