God of War Ragnarok’un Türkiye satış fiyatı belli oldu

0 2

Oyun dünyasında kült olmayı başarabilmiş ve taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanabilmiş oyun sayısı bir oldukça azdır. Bunu konsollarda başarabilmek ise işin daha da güç olan kısmıdır. Çünkü bugünlerde efsane diye nitelendirilen üretimlerine baktığımız vakit, birçoğunun PC dünyasından kopup geldiğini, konsol dünyasının bu istikametteki katkısının ise daha hudutlu olduğunu görüyoruz. İşte God of War serisi, bu istikametiyle hayli değerli bir isim.

God of War serisi, birinci macerasından itibaren PlayStataion kullanıcılarına kendine aşık etmiş bir üretimdir. Kratos’un amansız çabasına tanıklık ettiğimiz, hatta birden fazla vakit işi tanıklıktan alıp iştirake kadar götürdüğümüz bu macerada, artık yeni bir sayfanın açılma vakti geldi.

Bir müddet evvel duyurusu yapılan God of War Ragnarok’un PlayStation 5 ve PlatStation 4 için çıkacağı tarihi 9 Kasım olarak duyuran Sony, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamaylaysa oyunun bu iki platform için çıkış fiyatlarını duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre God of War Ragnarok’un PS5 versiyonu 699-TL’den satışa sunulacakken, oyunun PS4 versiyonunun satış fiyatı ise 599-TL olarak belirlendi. Öte yandan eğer God of War PS5 Digital Deluxe Sürüm versiyonunu satın almak isterseniz bu sefer ödemeniz gereken fiyatın 789-TL olacağını da aklınızdan çıkarmayın.

Son bir not, 9 Kasım’da satışa sunulacak olan yeni oyununun Türkçe alt yazı takviyesiyle çıkacağını da bir defa daha hatırlatalım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.