God of War: Ragnarok Kasım’da Gelebilir

0 5

Sony’nin en sevilen oyunlarından biri olan God of War’ın yeni oyunu God of War: Ragnarok’un, oyunseverler tarafından en çok beklenen oyunlar ortasında bulunduğunu söylemek yanlış olmaz. Heyecanla beklenen oyunun geçtiğimiz eylül ayında düzenlenen PlayStation etkinliğinde birinci fragmanı da paylaşılmıştı.

Şimdi ise oyunun çıkış tarihi ile ilgili güçlü bir tez ortaya atıldı. Gelen haberlerde serinin yeni oyununun bu yıl içerisinde; hem de epey yakın bir vakitte piyasaya sürülebileceği söz edildi.

God of War: Ragnarok Kasım 2022’de gelebilir

Bloomberg müellifi Jason Schreir’in oyuna yakın kaynaklara dayandırdığı bir haber, God of War: Ragnarok’un Kasım 2022’de bizlerle buluşabileceğini ortaya koydu. Bunun yanı sıra, oyun duyurusunun bu ayın kalan günlerinde yapılmasının planlandığını söylediği de gelen haberler ortasında yer aldı.

Schreir’e nazaran geliştirici Santa Monica Stüdyosu, birinci olarak oyunun eylülde yapılmasını planlıyordu. Lakin bu karar daha sonra değişti ve God of War: Ragnarok’un kasım ayında çıkış yapmasına karar verildi. Ayrıyeten oyunun 2023’e ertelendiği tezlerinin gerçeği yansıtmadığı da ünlü muharririn açıklamalarında yer aldı.

Tabii ki oyuna yakın kaynaklara dayandırılsa da kasım ayının hala bir iddia olduğunu belirtmeden geçmemek gerek. Yeniden de bu haberin, oyun meraklılarını bir oldukça heyecanlandırdığını söylemek de yanlış olmaz. God of War: Ragnarok, ‘PlayStation özel oyunu’ olarak PS4 ve PS5 kullanıcıları için piyasaya sürülecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.