Getir, n11.com’u Uygulamasına Ekledi

0 15

2015 yılında kurulan Getir, ülkemizin yanı sıra dünya çapında birçok ülkede hizmet vermeye devam ediyor. Yemek, market eserleri siparişleri ve iş bulma hizmetleri üzere faaliyetleri bünyesinde bulunduran şirketin, geçtiğimiz haftalarda araç kiralama hizmeti vermeye başlayarak servislerini daha da genişlettiğini de sizlerle paylaşmıştık.

Bunun ek olarak birçok alanda hizmetleriyle bir ‘Harika Uygulama’ olarak da nitelendirilebilecek olan platformun, bundan birkaç gün evvel GetirFinans isimli bir ‘finans’ hizmeti üzerinde çalıştığı da gelen haberler ortasında yer almıştı. Getir, artık ise yeni bir hizmetini uygulamasına ekledi.

Getir, e-ticaret platformu n11’i uygulamasına ekledi

Getir, geçtiğimiz yılın kasım ayında tanınan e-ticaret platformu n11.com’a hissedar olmak üzere müracaatta bulunmuştu. Bunun akabinde ise şirketin kurucusu Nazım Salur, yaptığı açıklamalarla Getir’in n11.com’a ortak olduğunu resmen açıklamıştı. Dev platform, artık de n11 entegrasyonunu uygulamasına ekledi.

Uygulamanın ana sayfası incelendiğinde sağ alt köşede n11 kısmının yer aldığı görülebiliyor. n11 kısmına tıkladığınızda da uygulama içindeki tarayıcı aracılığıyla tanınan e-ticaret platformuna yönlendiriliyorsunuz. Bu da Getir uygulaması yoluyla n11’e ulaşılabileceğini ortaya koyuyor.

Türkiye’nin en büyük teşebbüslerinden biri olarak nitelendirilen Getir, hizmetlerini genişletmeye ve büyümeye devam ediyor. Şirket, birkaç ay evvel 10 milyar dolar değerlemeyi aşarak ‘decacorn’ unvanını almayı başarmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.