Galaxy Z Fold 4’ün Bataryası Hayal Kırıklığı Yaşatabilir

0 0

Akıllı telefon pazarında argümanlı modelleriyle rekabet eden Samsung, katlanabilir modellerini bu yıl yeni üyeleriyle genişletecek. Son olarak piyasaya sürdüğü Z Fold 3 ve Z Flip 3 ile uygun bir satış performansı sergileyen firma, bu yıl seriye yeni üyeler ekleyecek.

Samsung’un yeni katlanabilir telefonları hakkında sızıntılar giderek artarken, kısa mühlet evvel bunlara bir yenisi daha eklendi. Serinin yeni cep yakan üyesi olması beklenen Z Fold 4 modelinin pil kapasitesi hakkında kimi tezler ortaya çıktı. Koreli üretici bu yeni aygıtta da farklı bir yol izlemeyecek üzere görünüyor.

Galaxy Z Fold 4’ün pil kapasitesi sabit kalabilir

Samsung, Z Fold 4’ü tasarım konusunda güzelleştireceği aşikar. Lakin şirket bunu gerçekleştirirken kimi kıymetli özelliklerden de kısmak zorunda kalacak. Galaxy Z Fold3’te de emsal bir sorun nedeniyle pil kapasitesinden ‘tasarruf’ eden Samsung’un Z Fold 4’te de tıpkı yaklaşımı sergileyeceği argüman edildi.

GalaxyClub tarafından ortaya atılan argümana nazaran Galaxy Z Fold 4, pil tarafında Z Fold 3 ile birebir pili kullanacak. Yani bu, aygıtın; 2.022 mAh ve 2.268 mAh olmak üzere toplam 4.270 mAh kapasiteli iki adet pil ile geleceği ortaya atıldı.Ancak Samsung bu noktada tasarımı daha çok ön planda tutacak. Koreli dev, Z Fold 4’ü daha hafif bir tasarım ile geliştirecek. Alışılmış dizaynın bu kadar ince olması içinde pilden ferâgat edilecek.

.Koreli teknoloji devinin yeni katlanabilir telefon hakkındaki planları şu anda mutlaklık kazanmamış durumda. Umuyoruz ki Samsung, Galaxy Z Fold 3’ün en çok eleştirilen kısmı olan batarya tarafını Z Fold 4’te güçlendirir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.