Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 ilk kez görüntülendi!

0 6

Yakında piyasaya sürülecek olan Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4′e dair resmi basın görselleri paylaşıldı. Birinci iki manzara, 91Mobiles ile işbirliği içinde olan Evan Blass’tan geldi. Görseller resmi lansman renkleri olması beklenen Galaxy Z Fold 4’e ilişkin – solda Phantom Black, Bej ve ‘Gri-yeşil’ biçiminde.

Render, Galaxy Z Fol3’ten neredeyse ayırt edilemeyen bir tasarımı gösteriyor. Sağ tarafta yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı, üzerinde bir ses düzeyi düğmesi, sol üst tarafta ise bir SIM yuvası var. Öteki fotoğraf, Galaxy Z Flip 4’ü Gri, Mor, Altın ve Açık Mavi renklerde göstermekte. Yeniden, görünüşte Galaxy Z Flip3’ten pek bir fark yok üzere görünüyor.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 birinci kere görüntülendi!

Bir sonraki imaj MySmartPrice’tan geliyor. Bu manzaralar ise renklerden ve telefonun alt kısmından daha fazlasını ortaya koyuyor. Yani devam eden telefonun dış ekranından biraz daha geniş görünen ikincil ekran göreceğimiz ortaya çıkıyor.

Bu görseller nitekim doğruysa, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4, öncekilerle neredeyse birebir olacak. Şimdiye kadar bildiğimiz şey, her iki telefonun da yeni Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini alacağı ve Samsung’un bunları 10 Ağustos’ta tanıtacağı. Galaxy Z Fol4’ün daha yeterli kameralara sahip olması bekleniyor. Galaxy Z Flip 4 aygıtında, aşağı üst birebir ekran ve kameralar, lakin pil kapasitesinde ve şarjda bir artış bekleyin – 3.800mAh yahut 3.900mAh pil ve 25W şarj bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.