Fortnite Evreninde Geçecek Bir Marvel Çizgi Romanı Geliyor

0 7

Geçtiğimiz hafta Obi-Wan Kenobi dizisinin yayınlanmasıyla birlikte ünlü Jedi ustası Kenobi’nin kostümlerini oyuna ekleyen Fortnite, uzun vakitti yaptığı mutabakatlarla piyasadaki en farklı Battle Royale oyunu olarak görülüyor. Geçtiğimiz günlerde Fornite 3. Kısım 3. Dönem için bir fragman yayınlayan Epic Games, oyuna Darth Vader ve Indiana Jones’un geleceğini de açıklamıştı.

Daha evvel de birkaç defa Marvel ile iş birliği yapan Epic Games, bugün epeyce enteresan bir paydaşlığı duyurdu.

Marvel ve Fornite iç içe geçiyor

Bugün yapılan açıklamada Fortnite’ın sahibi olan Epic Games, Fortnite X Marvel: Zero War isimli 4 sayıdan oluşan özel bir çizgi romanı piyasaya süreceklerini duyurdu. 2020 yılında tekrar emsal bir halde hazırlanan Fornite X Marvel – Nexus War: Thor isimli projenin öncesini anlatacak olan bu 4 sayılık çizgi roman tıpkı vakitte Fornite severler için birkaç da sürpriz barındırıyor.

Çizgi romanı fizikî ya da dijital olarak satın alan şahıslar, her çizgi romanın içinde tek sefere mahsus kullanabilecekleri özel bir kodla karşılaşacak. Bu kodu oyunda kullanan bireyler çizgi romandaki karakterlerin kısa vadeli ve hayli ender kostümlerine fiyatsız sahip olabilecekler. Çizgi romanın birinci sayısında verilecek kostüm ise Spider-Man: Zero War kostümü olacak.

,

Çizgi romanın birinci sayısı, 8 Haziran günü dijital platformlarda ve fizikî olarak satışa sunulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.