Fenerbahçe’nin Instagram hesabı kapatıldı!

0 5

Süper Lig ‘e sayılı günler kala tüm çalışmalarına sürat veren Fenerbahçe ‘de Instagram şoku yaşandı. Kulübün Instagram hesabına erişilemiyordu. Yaşanan sorun direkt olarak toplumsal medyada trend oldu. Sorun akabinde kısa müddette çözümlendi.

Sosyal medyada bir oldukça faal olan Fenerbahçe’ye Instagram hesabından makûs haber geldi. Kulübün Instagram hesabı kapatıldış. Yaşanılan kısa vadeli sorunun akabinde kadro tekrar Instagram’ına erişim sağlayabildi. Sarı Lacivertliler’in Instagram hesabına bir müddet erişim sağlanamadı. Yaklaşık 1 saatlik erişim sorununun akabinde hesap yine açıldı.

Fenerbahçe’nin Instagram hesabı kapatıldı!


Henüz nedeni bilinmeyen bir nedenden ötürü erişime kapatılan Fenerbahçe’nin Instagram hesabına kullanıcılar bir mühlet boyunca ulaşamadı. Türkiye’de Galatasaray’ın akabinde en çok takipçisi bulunan spor kulübü olan sarı-lacivertlilerin Instagram hesabının neden kapatıldığına dair şimdi net bir açıklama gelmedi. Instagram hesabı yaklaşık 1 saatlik erişim sorununun akabinde ardından tekrar açıldı.

Türkiye’nin en değerli kulüplerinden olan Fenerbahçe’de kısa müddetli bir sorun yaşandı. Yaşanan sorun toplumsal medyada da trend oldu. Kulübün hayranları Instagram hesabına ulaşamadıklarını bildirdileri. Kısa müddette sorun düzeltilse de sorunun neyden kaynaklandığı hala açıklanmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.