Ethereum’un döviz girişleri coştu! ETH fiyatını nasıl etkileyebilir?

0 8

Kripto para piyasası, Bitcoin’in ( BTC ) bir an için kritik 20.000 dolarlık dayanak düzeyinin üzerinde kalmasıyla istikrar belirtileri göstermeye başlarken, piyasa bedeline nazaran ikinci en büyük dijital varlık olan Ethereum ( ETH ), geçen hafta fiyatını değerli ölçüde artırdı.

Ethereum’un döviz girişleri coştu! ETH fiyatını nasıl etkileyebilir?

Davranış tahlili platformu Santiment tarafından 7 Temmuz’da paylaşılan datalara nazaran, geçen hafta Ethereum’un piyasa bedeline girişe karşın, DeFi varlığı da geçen Ağustos’tan bu yana en büyük kar oranıyla birlikte kripto borsalarına kıymetli girişler görüyor.

Ethereum, 6 Temmuz’da borsalara taşınan net 220.000’den fazla jeton gördü; bu, günlük zincir içi süreç hacminin kâr/zarar oranına (ETH) dayalı olarak 11 ayın en yüksek günlük ölçüsü. Sonuç olarak, muazzam girişin bir sonucu olarak, platform uyardı:

“Bugüne kadar, Nisan ayından bu yana en büyük ETH kar alma / ziyan süreçlerini görüyoruz . Bu şartlarda dikkatli olun.”

Ethereum değişim akışı istikrarı. Kaynak: Santiment

Ethereum fiyat analizi

Ethereum döviz akışı istikrarının yanı sıra, dijital varlık bu içeriği hazırladığımız sıralarda, son 24 saatte %7.53 ve evvelki haftaya nazaran %18.92 artışla 1.220$’dan süreç görüyordu ve CoinMarketCap datalarına nazaran kripto para ünitesinin toplam piyasa kıymetini 148,2 milyar dolara çıkarıyor.

Ethereum 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Tanınmış bir kripto ticareti uzmanı olan Ali Martinez, farklı bir formda, 30 Haziran’da şunları kaydetti:

“200.000’den fazla ETH. 200 milyon doların üzerinde bir pahaya sahip, son beş gün içinde bilinen kripto borsalarının cüzdanlarına gönderildi.”

Analist, ticaret platformlarına yeni fon akışının ve kripto para piyasalarında devam eden ayı piyasasının bir sonucu olarak Ethereum’un fiyatının yakında kıymetli bir düşüş görebileceğini hissetti. O zamanki süreçlerin geçmişi, yaklaşık 468.000 adresin birlikte 7 milyondan fazla ETH’ye sahip olduğunu ve şu anda kırmızı renkte olduğunu ortaya koydu.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.