Ethereum fiyatı 1.500 doların üzerine çıkarırken Ethereum balinaları hızla artıyor!

0 5

Kripto para dalında piyasa kıymeti bakımından ikinci en büyük varlık olan Ethereum ( ETH ), son zamanlardaki düşüş fırtınası tarafından yıkıldıktan sonra sanayinin bir bütün olarak ayağa kalkmaya başlamasıyla muazzam ilerleme kaydediyor.

Ethereum fiyatı 1.500 doların üzerine çıkarırken Ethereum balinaları süratle artıyor!

19 Temmuz’da edinilen CoinMarketCap datalarına nazaran Ethereum yakın vakitte 1.500 doları aştı, kıymetini bir haftada %45’in üzerinde artırdı ve varlıklı kripto yatırımcılarının inancını tekrar canlandırdı.

Kripto tokenin yükseliş geleceğinin yenilenmiş garantisi, 18 Temmuz’da AI dayanaklı kripto piyasası analitik firması IntoTheBlock tarafından paylaşılan bir grafikte gösterildiği üzere, Ethereum balinalarını birikim moduna itti.

Fiyata karşı balinalar ortasındaki Ethereum tarihî konsantrasyonu. Kaynak: IntoTheBlock

Grafikte görüldüğü üzere, Haziran ortasından sonuna kadar daha yavaş bir birikim devrinden sonra, balinaların ETH biriktirme faaliyeti güçlü bir biçimde yükseldi ve toplam token varlıklarının %22,41’ine ulaştı, piyasa hassaslığını güzelleştirdi ve fiyatını 1,500$’a yükseltti.

Ethereum Birleştirme zamanlama etkisi

Ethereum Merge’in Eylül ayının ikinci yarısı için süreksiz olarak planlandığına dair son haberlerden olumlu bir formda etkilenen merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin fiyatı, yalnızca bir haftada %45’ten fazla büyüyerek 1.500 doları aştı.

Bu ortada, 53 fintech uzmanından oluşan bir panel de Ethereum’un gelecekteki fiyatı konusunda yükselişe geçti ve %78’i kesin olmak üzere 2022’nin sonunda 1.711 dolara, 2025’in sonunda 5.739 dolara ve 2030’un sonunda 14,412 dolara ulaşacağını kestirim ediyor. Birleşmenin fiyat artışı üzerinde olumlu bir tesiri olacağını söyledi.

Durum böyleyken, Ethereum şu anda CoinMarketCap datalarına nazaran gün içinde %5,28 ve evvelki yedi gün boyunca %45,39 kar olan 1,559 dolardan süreç görüyordu ve son olarak az evvel denetim ettiğimizde nazaran 1600 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.