Erkek arkadaşına böbreğini bağışladıktan sonra aldatıldığını öğrendi!

0 4

Bir bayan böbreğini erkek arkadaşına bağışladığını, fakat kısa mühlet sonra erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrendiğini toplumsal medyada paylaştı. Bayanın başına gelen üzücü olay kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu.

Colleen Le isimli bayan olay hakkında şu anda 11 milyondan fazla izlenen bir görüntü yayınlayarak TikTok’ta viral oldu. Klipte Colleen, erkek arkadaşına böbreğini bağışladığı için hayatında ikinci bir talih elde etmesini kutlarken görülüyor, lakin akabinde aldatıldığını öğreniyor.

Erkek arkadaşına böbreğini bağışladıktan sonra aldatıldığını öğrendi!

TikTok görüntüsünün akabinde YouTube görüntüsü da çeken bayanın özgün paylaşımında, “Erkek arkadaşımın böbreğimi aldıktan sonra ikinci bir hayata talihi olduğu için heyecanlıyım” tabirleri kullanılıyor. Akabinde, Colleen’in yüzü yataktayken görüntü kesiliyor. 30 yaşındaki California vatandaşı, Buzzfeed ile yakın vakitte yaptığı bir röportajda, eski erkek arkadaşıyla 2015 yılında tanıştığını ve birkaç aylık flörtün akabinde böbreğini ona vermeye karar verdiğini açıkladı. O sırada erkek arkadaşının böbreği yüzde beşin altında çalışıyordu, bu yüzden Colleen onun böbreğini almasının acil olduğunu hissetti.

“Gününün nasıl geçtiğini ve sıhhat açısından ne kadar çaba ettiğini gördüm, bu yüzden beni ona elimden gelen en uygun biçimde yardım etmek istedim” diyen bayan bu sürecin akabinde ne yazık ki aldatıldığını öğrenmiş. Siz bu husus ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizin başınıza gelseydi nasıl reaksiyon verirdiniz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.