En iyi amiral gemisi katili telefonlar

0 4

Her yıl, yılın en yeterli telefonlarını ”amiral gemisi” olarak isimlendiririz. 2021’de, şahsî favorilerim Apple iPhone 13 Pro , Xiaomi Mi 11 Ultra yahut OPPO Find X3 Pro olmak üzere, ortalarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda muhakkak yıldız amiral gemisi vardı. Artık, 2022’deyiz, kendi sıkıntıları olmayan bir amiral gemisi telefon bulmak ise epey sıkıntı. En azından geçen yıl epeyce fazla seçenek vardı, lakin bu yıl neredeyse her akıllı telefonu etkileyen büyük bir sorun var. Örneğin yonga seti üzere.

Son birkaç ayda bir telefon satın alma konusunda tavsiye isteyen birkaç arkadaşım oldu ve bu yıl tavsiye edeceğim amiral gemisi ne olursa olsun daima bir sorunu vardı. Galaxy S22 Ultra , Exynos nedeniyle hareketsizdi ve OnePlus 10 Pro , OnePlus 9 Pro varken bir mana söz etmiyordu. Google Pixel 6 Pro’nun Tensor’unun hala düzeltilmesi gereken kimi meseleleri var. Xiaomi Mi 11 Ultra’ya gelince… hala bir halefi yok ve bu telefon epeyce inanılmazdı.

Biz de bu manada 2022 yılında satın alabileceğiniz en düzgün amiral gemisi katili telefonları sizler için listeledik. Listemizi incelemek için sayfayı aşağı gerçek kaydırmanız kâfi.

OnePlus 9

Teknik Puan: 82

Ekran Boyutu:
6.55 İnç

Dahili Depolama:
128 GB

Bellek (RAM):
8 GB

Batarya Kapasitesi:
4500 mAh

Hat Sayısı:
Çift Hat

Hızlı Şarj:
Var

5G:
Var

4.5G Takviyesi:
Var

Samsung Galaxy S21 FE

Teknik Puan: 85

Ekran Boyutu:
6.4 İnç

Dahili Depolama:
256 GB

Bellek (RAM):
8 GB

Batarya Kapasitesi:
4500 mAh

Hat Sayısı:
Çift Hat

Hızlı Şarj:
Var

5G:
Var

4.5G Dayanağı:
Var

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.