Elon Musk Twitter resmini değiştirdi, ApeCoin fiyatı uçuşa geçti!

0 5

ApeCoin (APE), 4 Mayıs Çarşamba günü, Elon Musk’ın Twitter profil resmi olarak Bored Apes kolajını koymasıyla piyasa pahasına muazzam bir sermaye akışı gerçekleşti.

Elon Musk Twitter fotoğrafını değiştirdi, ApeCoin fiyatı uçuşa geçti!

Elon Musk, Twitter profil resmi olarak Bored Apes kolajını koydu. Kısa bir müddet sonra ise, Bored Ape Yacht Club (BAYC) ekosisteminin mahallî tokeni ApeCoin, bir saatten daha kısa bir müddette 14.49 dolardan 17.49 dolara yükseldi ve %15’e kadar yükseldi. Bilhassa, APE’nin pahası, bu artış sırasında neredeyse 1 milyar dolar artarak, sonunda geri çekilmeden evvel 4,13 milyar dolardan 4,98 milyar dolara yükseldi.

APE piyasa kıymeti. Kaynak: CoinMarketCap

Wu Blockchain’e nazaran, daha evvel Musk’ın Moonpay aracılığıyla BAYC #1837’yi 569 ETH karşılığında satın aldığı söylentisi vardı.

Fakat Sotheby’nin Dijital Sanat Eş Lideri Michael Bouhanna, Musk’ın BAYC’nin bir fotoğrafını müsaadesiz olarak profil resmi olarak kullandığını ve kaynağı kaldıracağını yahut kaynak göstereceğini ya da alıcının müsaadesiyle özgün resmi kendisine sağlamaya istekli olacağını umduğunu söyledi.

Şu anda, CoinMarketCap datalarına nazaran, ApeCoin, geri çekilmesini takip eden gün yalnızca %3.44 artışla 15.5 dolar düzeylerinden ve geçen hafta %16.61 düşüşle 4.5 milyar dolarlık bir pazarla süreç görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.