Elon Musk Coca Cola konusunda ciddi!

0 1

Attığı her tweet ile gündem olan milyoner Elon Musk geçtiğimiz günlerde Twitter’ı satın almıştı. Fakat bununla yetinmeyen Tesla CEO’su artık gözlerini Cola Cola’ya dikti diyebiliriz. Cola Cola hakkında bir tweet atan Musk, şirketi satın aldıktan sonra “içine kokain koyacağını” belirtti.

Elon Musk Coca Cola konusunda ciddi!

Tesla ve SpaceX CEO’su Musk, ”Şimdi de Coca-Cola’yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım” yazdı. Bir öteki paylaşımda, ”Twitter’ı azamî cümbüş yapalım” yazan Musk, toplumsal medya platformunda tıpkı Signal’deki üzere uçtan uca şifreleme olması gerektiğini savundu. Musk ayrıyeten, ”Twitter’ın halkın itimadını hak etmek için siyasi olarak tarafsız olması gerekiyor. Bu solu da sağı da eşit oranda üzmek manasına geliyor” sözlerini kullandı.

Twitter’ı en çok tabir özgürlüğü sebebiyle satın almak isteyen Musk bu süreçte adeta savaş verdi. İdare şurası birinci olarak Musk’a platformu satmak istemedi lakin gayretlerinin sonucunda Musk nihayet Twitter’ı satın alma savaşında galip geldi. Bunun platformun geleceği için ne mana tabir ettiği de şimdi belirli değil lakin Musk hali hazırda Twitter üzerinde önemli bir tesire sahipti. Musk’ın gözünü diktiği her şeyi yaptığı kelam konusu olduğunda yakında sahiden Cola Cola’yı satın alırsa kimse şaşırmaz diyebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.