Edgerunners Malikanesi Mod ile Cyberpunk 2077’ye Eklendi

0 0

Her ne kadar çıkışına kadar en büyük heyecan trenlerinden birini yaratmış, çıkışında tonla bug’a sahip olmuş ve oyunculardan çok makus geri dönüşler almış olsa da Cyberpunk 2077, CD Projekt Red’in pes etmemesi ve oyunu daima güncelleyerek oyuncuların mağdurluklarını gidermesiyle hâlâ çok kaliteli bir oyun.

Hatta Cyberpunk 2077, geçtiğimiz günlerde anlık oyuncu sayısı 100.000’i aşmayı bile başarmıştı. Bunun en büyük sebeplerinden biri de oyunun mod yapmaya doymayan oyuncu topluluğu. Bu yazımıza bahis olan Cyberpunk modu, özgün çizgi romanından geliyor.

Cyberpunk 2077: Edgerunners çizgiromanındaki malikane, Cyberpunk 2077’de

Eğer bilmiyorsanız Cyberpunk, oyunundan çok daha evvelden beri var olan fantastik bir cihan. Bu kozmosun daha evvel çizgi romanları ve masa oyunları piyasaya sürülmüştü. Artık ise Netflix’te yeni bir dizisi başladı. Bir modcu, Cyberpunk 2077: Edgerunners dizisindeki bir yapıyı oyuna taşıdı.

Edgerunners dizisinde yer alan devasa malikane, oyunda V’nin inançlı mesken olarak satın alıp kullanabileceği bir yapı olarak eklenmiş. Modda dediğine nazaran ‘V’s Mansion’ ismi verilen bu inançlı meskende yeni oturma, ahenge, gardırop ve duş mekanikleri bulunuyor.

Ancak malikaneyi almak pek de kolay değil çünkü V’s Mansion yapısını satın almak için 150.000 oyun içi paraya sahip olmanız gerekiyor. Olağan bu fiyat sokak krediniz 30’un altındaysa geçerli, şayet 30’un üstündeyse bu fiyat yarı yarıya düşüyor.

Ayrıca modu oyuna ekleyebilmek için Cyber Engine Tweaks modunun son sürümüne sahip olmanız lazım. Modu edinmek için bu irtibata tıklayarak mod sayfasına ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.