Dogecoin kurucusu: “Keşke kriptonun sonu olsaydı”

0 3

Göğüs kripto para ünitesi Dogecoin’in ( DOGE ) kurucu ortağı Jackson Palmer, mevcut fiyat düzeltmesinin bölümün sonu olmasını dilediğini belirterek dijital varlık piyasasına yönelik tenkitlerine devam etti.

Dogecoin kurucusu: “Keşke kriptonun sonu olsaydı”

Dogecoin’in ( DOGE ) kurucu ortağı Jackson Palmer, geçtiğimiz günlerde Crikey ile yayınlanan bir röportajda, daha fazla insanın karışık bir sistemde hiçbir şey yapmamak için farklı kripto eserleri aracılığıyla para kazandığını söyledi.

Enteresan bir biçimde Palmer, mevcut düzeltmenin bir kripto kışı olmadığına, kripto destekçilerinin daha evvel heyecanlanan başarısız projelerin izine karşın bir sonraki yatırımcıların faydalanmasını beklemesi için bir evre olduğuna inanıyor.

Kripto pazarlarına daha fazla sermaye giriyor

Fiyatlar düzelmiş olsa da, destekçilerin farklı projelere para pompalamaya devam ettiğini ve kesimdeki dolandırıcılıkları unutacak yatırımcıları beklediklerini kaydetti.

Yazılım geliştiricisi, kripto bölümünün gerçek olmadığının delili olarak ICO’lar, DAO’lar ve daha yakın vakitte NFT’ler üzere eserleri işaret ederek şu tabirlere yer verdi;

“Ne yazık ki kriptonun sonu olmasını dilerdim lakin değil. Daha bütünsel olarak, bu griftonomi, hiperkapitalizm, rantiye kapitalizm sisteminde, beşerler giderek hiçbir şey yapmadan para kazanmaktan öteki bir şey yapmıyorlar. Kışta olduğunu söyleyemem. Hala kripto destekçileri tarafından akıtılan yığınla para görüyorum. Yeni bir küme aptalın içeri girmesini bekliyorlar. Bu, döngüler halinde gerçekleşir,”

Palmer’ın kripto bölümüne eleştirisi

Palmer’ın bölüme para pompalayan ve elbet yatırımcıları bekleyen kripto destekçileri hakkındaki yorumu, piyasayı denetim eden birkaç şahıstan oluşan evvelki duruşuyla tıpkı hizada.

Palmer, Finans tahlilleri ile bilinen Finbold tarafından 2021’de bildirildiği üzere, ortalama bir yatırımcı değerine kripto para dalını denetim etmek için birkaç güçlü bireye saldırmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.