Diablo 4’e Erken Erişim Almak İçin Dövme Yapılan Etkinlik!

0 6

Diablo, uzun yıllardır çok sayıda kullanıcı ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmış oyunlardan biri haline geldi. Blizzard, serinin son oyunu Diablo Immortal’ı hem taşınabilir hem de bilgisayar için uyumlu bir formda piyasaya sürerek de büyük bir beğeni toplamıştı. Lakin Diablo Immortal fiyatsız olmasına karşın teçhizat fiyatlarıyla da hayli fazla eleştirilmişti.

Bugün ise serinin yakında gelmesi beklenen yeni oyunu Diablo 4’le ilgili epey değişik bir gelişme yaşandı. Diablo 4 için özel olarak düzenlenen bir aktiflikle, çok sayıda kullanıcının oyuna erken erişim sağlamasına imkan tanınıyor. İşin değişik kısmı ise tam da bu noktada başlıyor zira oyunun beta sürümüne erişim için ‘dövme yaptırma’ koşulu bulunuyor.

Kalıcı dövme yaptırarak Diablo 4 beta sürümüne fiyatsız erişilebilecek

Diablo 4’ün yayıncısı Blizzard, Hell’s Ink ile ortak bir tanıtım aktifliği düzenliyor. Aktifliğe iştirak sağlayan oyunseverler, oyunun temasına uygun kalıcı dövmelerden birisini yaptırarak Diablo 4’e beta erişimi sağlayabilecek. Dövme yaptıran bireylere erken erişim ve oyunun dijital bir kopyasına sahip olduklarına dair bir kart veriliyor. Üstelik dövmelerden birisine sahip olmak için hiçbir fiyat ödemenize gerek yok.

Etkinliğin birinci durağı geçtiğimiz gün Los Angelas’ta gerçekleşti ve bir sonraki durağı ise Chicago olacak. 10 Eylül’e kadar devam edecek olan aktifliğin sonraki durakları ise; New York, Miami, London, Berlin, Melbourne ve Sydney olacak. Aktiflikle ilgili ayrıntılara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.