Çöpe Atılacak Telefonu Yeniledik!

0 6

İkinci el telefon alırken yaşanan tuhaf olayları takipçilerimize sorduk, gelen karşılıklara bu görüntüde birlikte bakıyoruz. Pekala ikinci el telefon alırken yaşanan itimat meselesini nasıl çözebiliriz? İkinci el telefonları yenileyerek garantili bir formda piyasaya süren Easycep’e telefon satmaya çalışıyoruz.

Yenilenmiş telefon nedir?

Yenilenmiş telefonlar, yetkili firmalar tarafından kullanıcılardan satın alındıktan sonra hem yazılım hem de donanım bakımından teknik uzmanlarca test edilir, akabinde gerekli ise orjinal modüller ile tamiratları yapılır. Dış görünüşü sıfıra yakın hale getirilir ve tüm işlevleri 100% çalışır halde tekrar satışa çıkarılır.

Bu aygıtları yenileyen şirketlerin TİCARET BAKANLIĞI’nın verdiği yenileme tesisi lisansına sahip olmaları gerekir. Aksi halde bu yenilemeyi yapamazlar. Bu yenileme sürecini yaptığını söyleyen ve eseri bu biçimde satan çok sayıda yer olduğunu biliyoruz. Lakin maalesef yalnızca birkaçı bu lisansa sahip…

Easycep de bu lisansa sahip şirketlerden biri. Yenileme tesisinde, aygıtları yeniliyor, 12 ay garanti ve14 gün şartsız iade hakkı ile satışa çıkarıyor. Satışlar hem mağazalar hem de web sitesi üzerinden yapılabiliyor. Satışın akabinde bir müşteri hizmetleri ve teknik servis takviyesinin olması hoş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.