Cardi B, Klibinde CoD:Modern Warfare 2 Kolyesi Taktı [Video]

0 3

Video oyun dünyasının kıymetli isimlerinden Activision, 28 Ekim 2022’de Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 ile karşımıza çıkacak. Hal bu türlü olunca da şirket, oyunun tanıtımını en güçlü biçimde yapmaya çalışıyor. Hatta bundan bir müddet evvel Snoop Dogg, Steve Aoki ve Pete Davidson, Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 için tanıtımlar yapmışlardı. Artık bunlara bir yenisi daha eklendi.

Activision, oyunun tanıtımı için bu kere dünyaca ünlü şarkıcı Cardi B‘nin kapısını çaldı. Yapılan iş birliği kapsamında, bugün yayınlanan Hot Shit isimli müzikte Call of Duty: Çağdaş Warfare 2’den ufak bir modül yer aldı. Cardi B, tanıtım kapsamında sadece bir adet üretilen özel bir Call of Duty Ghost kolyesi taktı. Özel kolye, Call of Duty hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

İşte Cardi B’nin Hot Shit müziğindeki Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 tanıtımı:

Cardi B’den mevzuyla ilgili hiçbir açıklama gelmemiş olsa da Activision, yapılan iş birliği ile ilgili konuştu. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda, kelam konusu özel kolyenin Omar The Jeweller isimli şirket tarafından tasarlandığı tabir edildi. Activision, Cardi B’ye bu tanıtım için ekstra ödeme yapıp yapmadığına ait bir şey söylemedi.

Bir müddettir Steam’de listelenen Call of Duty: Çağdaş Warfare 2’nin sistem gereksinimleri şimdi belirli değil. Lakin bu oyunun fiyatını biliyoruz. Buna nazaran oyuncular, oyunun standart sürümü için 699 TL, Vault Edition sürümü içinse 869 TL ödeme yapmak durumunda olacaklar. Activision’ın bu oyunla birlikte oynaması fiyatsız hayatta kalma oyunu Call of Duty: Warzone’un yeni sürümü Call of Duty: Warzone 2.0’yi de piyasaya sürmesi bekleniyor.

Karşınızda, Cardi B’nin Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 tanıtımı:

İlk sefer 50. saniyede görülen kolye, klip içerisinde tekraren gösteriliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.