Cardano sahipleri müjde! Beklenen değişim başladı mı?

0 0

Cardano (ADA) fiyatının geçen hafta aşağı istikametli bir sarmalda olduğu gerçeğinin ortasında, kripto para piyasasındaki genel düşüş hissine karşın DeFi varlığı son 24 saatte yeşile döndü.

Cardano sahipleri müjde! Beklenen değişim başladı mı?

Cardano’nun fiyatı şu anda 0,785 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte 0,47 oranında orta derecede yükseldi lakin evvelki yedi gün içinde %11,67 düzeyine düştü ve piyasa bedeline nazaran dokuzuncu en büyük varlık, en son Şubat 2021’de bu kadar düşük düzeylere ulaşmıştı.

Bununla birlikte, en son datalar, 1-10 milyon ADA tutan Cardano balina adreslerinin son beş hafta boyunca çantalarını 196 milyon daha fazla ADA ile biriktirdiğini gösteriyor.

Cardano anahtar balina adresleri. Kaynak: Santiment

Sonuç olarak, Santiment’e nazaran: “Cardano’nun değerli balina adresleri 5 yıllık bir birikim sürecinde, fiyatlar ise 15 ayın en düşük düzeylerinde.”

Cardano ekosistemi büyümesi

Cardano fiyatlarının on beş ayın en düşük düzeylerine düşmesine karşın, ADA ekosistemi genişlemeye devam ediyor.

Cardano’nun 25 Nisan’da blok boyutunu %10 artırdığını ve bunun daha süratli süreç sürece ve DApp performansı sağladığını vurgulamakta yarar var. Bu, Haziran ayında yapılması planlanan ve protokolü büyütme ve süreç hacminin yanı sıra hacim ve likiditeyi kıymetli ölçüde artırma gayesine sahip olan Vasil hardfork’tan evvel geliyor.

Bunun yanı sıra, ağ kısa mühlet evvel platformuna ERC-20 token geçişi için takviye getiren ve uygulama geliştiricileri ve benzeri formda işletmeler için mevcut kullanım durumlarının sayısını artıran Cardano ERC-20 dönüştürücüsünü de tanıttı.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.