Cardano perakende ilgisi hızla artıyor! Bu neye işaret?

0 2

Cardano’nun (ADA) fiyatı, güçlü bir büyünün akabinde genel olarak olumlu kripto para piyasası hassaslığını takip etmek için değişmeye başladığından, dijital varlığa olan perakende ilgisi onunla birlikte artıyor, son zincir içi bilgi tahlili bunu kanıtlıyor.

Cardano perakende ilgisi süratle artıyor! Bu neye işaret?

Kripto analitik platformu IntoTheBlock tarafından 4 Mayıs’ta paylaşılan bilgilere nazaran, tüccarlar (perakende yatırımcılar) yahut ADA’yı bir aydan daha kısa bir mühlet tutan adreslerin elindeki bakiye, sadece 30 gün içinde %186.19’a kadar arttı.

Kaynak: IntoTheBlock

“Bu adresler artık toplu olarak ADA arzının %36,14’ünü elinde tutuyor.” Tıpkı vakitte, jetonu bir yıldan uzun müddettir elinde tutan hodler sayısı %6,20 artarken, kruvazör sayısı (bir ila 12 ay ortasında tutan) %10,49 arttı.

Cardano için ir dizi olumlu olay

Son gelişme, 1 ilâ 10 milyon token tutan Cardano balina adreslerinin dijital varlığı biriktirdiğinin görülmesinden çabucak sonra geldi ve 1.7 milyon ADA’yı gören yedi aylık bir çılgınlığın akabinde beş hafta içinde 196 milyondan fazla ADA ekledi.

Ayrıyeten, ağ Nisan ortasında iki dönüm noktasına daha ulaştı. Bilhassa, bir ay üzere kısa bir müddette üzerine inşa edilen 400 yeni projeyi kaydetti ve bu tıp projelerin toplam sayısını 900’ün üzerine çıkardı.

Kaynak: Tim Harrison

Tıpkı vakitte, 2022’nin birinci çeyreğinde yaklaşık 100.000 yahut günlük ortalama 5.000 cüzdan ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.