Cardano kurucusu Charles Hoskinson: ”katlanarak büyüyoruz”

0 5

Kripto para piyasası düşüş eğilimini sürdürürken, Cardano’nun ( ADA ) kurucusu, platformun büyük bir yükseltmeye hazırlandığını ve süratle büyümeye devam ettiklerini tez etti.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson: ”katlanarak büyüyoruz”

Charles Hoskinson, Yahoo Finance Live ile 9 Haziran’da yayınlanan bir görüntü röportajında, beklenen Cardano Vasil hardfork yükseltmesini “ölçeklenebilirlik tarafı ve ayrıyeten geliştirme tecrübesi ile ilgili bir dizi iyileştirme” olarak nitelendirdi.

Ayrıca şunları ekledi:

“Diğer tarafta, performansı artırmanız gerekiyor, artan talebi karşılayabilmeniz gerekiyor. Cardano’daki süreç hacmine bakarsanız, şu anda katlanarak büyüyoruz. Böylelikle, gerekirse, bu ekosistemi yönetim edebildiğimizden emin olmak için birtakım yükseltmeler getirebilirsiniz.”

Ayı piyasası, büyük gelişmelerin geldiği yerdir

Piyasanın mevcut düşüş eğilimini tartışan Hoskinson, optimistliğini lisana getirerek “boğa piyasaları sahiden hudut bozucu, zira kimse işbirliği yapmak istemiyor. Çok fazla kaçak avlanma, gerçekçi olmayan maaşlar ve gerçekçi olmayan beklentileriniz var.”

Ancak, boğa piyasalarının tersine:

“Ayı piyasaları aslında epey rahat… Şahsen şu anda yaklaşık altı ayı piyasasından geçtim ve her seferinde, büyük gelişmeler gördük. Akıllı mukavele ihtilali buradan geldi. DeFi ihtilalinin birçok buradan geldi. Bu bilhassa, birçok insan çalışabilirlik güzelleştirmelerine odaklanıyor.”

Cardano blok zincirindeki NFT’ler

Aynı vakitte, Cardano’nun kurucusu ağda şaşırtan bir büyüme alanı fark etti. Değiştirilemeyen token ( NFT ) alanı, “dağıtılan tüm uygulamaların yaklaşık %40’ı NFT ile ilgili.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.