Cardano fiyat düşüşü alım için fırsat mı?

0 0

Cardano’nun ( ADA ) fiyatı, gereğince istekli alıcı olmadığını gösteriyor ve bu da onu kıymetli dayanağın altına düşmesine ve düşüş eğiliminde bir piyasa yapısı ihlaline neden oldu. En son gelişme, düzgünleşme için kısa bir fırsat penceresiyle birlikte gelir; Şayet yararlanılmazsa, bir satışa yol açabilir.

Cardano fiyat düşüşü alım için fırsat mı?

Mevcut durumda, Cardano son 24 saatte %4.56 düşüşle 0.3978 $’dan süreç görüyor ve Mayıs ayının aylık kırmızı mumunun fitilinde en son görülen en düşük düzeylere ulaşarak evvelki haftaya nazaran %7.94 daha düştü.

Cardano, Mayıs ayının en düşük düzeyine geri döndü. Kaynak: TradingView

Kripto para tüccarı Livercoin, teknik tahlilinde “düşen bir bıçağı yakalamaya” karşı ihtarda bulundu ve ADA’nın en son Mayıs ayında görülen düzeylere geri çekilmesinin, Cardano’nun kaybettiği bölgeyi geri kazanabilmesi durumunda uzun konumlar için mümkün bir talih sunduğuna dikkat çekti.

“ADA az evvel Mayıs tabanlarını temizledi. Kırmızı bölgenin geri alınmasının enteresan bir uzun sürebileceğini düşünüyorum. Onu burada yakalamak için bir sebep yok, yalnızca izleme listenize eklemek için bir suram.”

Cardano uzun fırsatlar. Kaynak: Livercoin

Vasil hard fork’tan sonra Cardano ağ performansı

Vasil hard fork’un ağa getireceği öngörülen avantajların yakın gelecekte değil, uzun vadede gerçekleşmesi daha mümkündür. Örneğin, paylı Cardano (ADA) , Finbold’un 6 Ekim’de bildirdiği Vasil yükseltmesine karşın 8 ayın en düşük düzeyine geriledi.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.