Cardano ( ADA ) kurucusu, Ethereum ( ETH ) kurucusu ile dalga geçti!

0 5

Cardano ( ADA ) blok zincirinin yaratıcısı ve kurucusu, Ethereum ( ETH ) ağının kurucularından biri olan Vitalik Buterin ile Twitter üzerinden gerçekleştirdiği bir paylaşım ile dalga geçti.

Cardano ( ADA ) kurucusu, Ethereum ( ETH ) kurucusu ile dalga geçti!

Amerikalı bir teşebbüsçü olan Hoskinson, birebir vakitte Ethereum blockchain platformunun kurucu ortağıdır. Hoskinson, 17 Mayıs tarihinde Twitter üzerinden gerçekleştirdiği bir paylaşım ile, eski ortağı ve Ethereum ( ETH ) ağının kurucularından biri olan Vitalik Buterin ile arsız bir açıklama yaparak dalga geçti.

Yapılan paylaşım, Buterin’in Ethereum, merkezi olmayan finans ( DeFi ) ve genel olarak demokrasi hakkındaki çelişkilerini tartıştığı Twitter mesaj dizisine karşılık olarak geldi. Açıklamalarda şu sözlere yer verildi;

“Ethereum’ın kültürel de dahil olmak üzere uzun vadeli istikrar ve istikrarı vurgulayan Bitcoin gibisi bir sistem haline geldiğini görme arzum ile oraya ulaşmanın epeyce fazla faal koordineli kısa vadeli değişim gerektirdiğini fark etmem ortasındaki çelişki.”

ADA ile ilgili kuşkular

Bu ortada, ADA’yı “şaşırtılmış bir dolandırıcılık” olarak nitelendiren muhaliflere cevap olarak, IOHK CEO’su Hoskinson, Cardano’nun saklayacak hiçbir şeyi olmadığını bir defa daha açıkladı.

UST’nin yaşadığı ve Terra ekosisteminin çöküşüyle ​​sonuçlanan “çöküş trendinin” akabinde, Deus Finance’in sabit para ünitesi DEI üzere, genel olarak bedel kaybeden sabit paralar hakkında telaşlar de lisana getirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.