Bu uygulamalarla dünyayı kurtarabilirsiniz!

0 6

Elon Musk olmayacağımıza nazaran bizim için öteki bir gezegen yok. Dünya bizim tek seçimimiz ve bu yüzden uzun bir müddet doğal olarak kabul edilmemiz gerekiyor. Global güç üretimi dört yüzde 2,3 arttı. Tehlikeli sularda yüzdüğümüzün farkında değiliz. Pekala bu gezegeni korumak için sen ne yapıyorsun? Sizin de yalnızca telefonlarınıza indirerek gezegenimize katkı sağlayacağız uygulamalar olduğunu biliyor muydunuz?

Solar Energy

Güneş gücünün nasıl birçoğu fikrimiz yok Yeni yeni merak etmeye başladıysan biriyseniz bu uygulamada en yeterli tercih. Uygulama, güneş panellerinin nasıl kullanılacağını ve fotovoltaik güneş panelleri kullanarak sıfırdan bir güneş gücü planlama ve kurmayı öğretiyor; ve yeşil bir ömür şekil nasıl yaşanır. Yazılım, güneş gücü ve yeşil hayat konusunda şu anda olan en yeterli uygulama olarak kendini gösteriyor.

Kill-Ur-Watts

Bu uygulama aracı kullanımınızı görüntülemek için kamu hizmetinden gelen datalardan oluşuyor. Bu araç, güç harcamalarınızı belirlemenize yardımcı olur, karbon tesirinizi sağlar.

Energy Tracker

Bu uygulama son derece çok taraflı ve erişilebilir. Güç yahut gaz kullanımınızı net ve pak bir biçimde gösterir ve tüketimi en aza indirmek için ilham almanız için dataları bir Excel not defteri belgesinde toplayabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.