Blizzard Android ve iOS için duyurduğu ilk mobil oyunu Warcraft Arclight Rumble’ı inceliyoruz!

0 9

Blizzard, daha öncelerden kelam verdiği üzere, Warcraft cihanında geçen bir sonraki taşınabilir oyunuyla ilgili detayları açıkladı. Warcraft Arclight Rumble, oyunculara beş oynanabilir sınıf ile Warcraft Minis toplama vazifesi veren bir aksiyon strateji oyunu.

Alliance, Horde, Blackrock, Beast ve Undead sınıflarından birisini seçip maceraya atılabilirsiniz. Her Küçük kahramanınızın eşsiz yetenekleri var ve savaş için ordunuzu oluşturmak ismine bunları kullanıp eşleştirmek size kalıyor.

World of Warcraft cihanında geçen birinci taşınabilir oyun

70’in üzerinde misyon içeren devasa tek oyunculu kıssaya ek olarak, oyuncular fetih, zindanlar ve baskınlar dahil olmak üzere birden fazla oyun modunda PvP yahut eşli maçlarda rekabet edebilecekler. Düzey atladıkça yeni hünerlerin kilidini açabilecek ve Mini’lerinizi yükseltebileceksiniz. Oyuncular, ek mükafatların kilidini açmak için haritaları yeni Küçük kombinasyonlarıyla tekrar oynamaya çalışacak.

Blizzard Entertainment lideri Mike Ybarra, Warcraft Arclight Rumble, Blizzard’da her vakit yaratmaya çalıştığımız tipten bir tecrübe sunuyor” dedi. “Anında eğlenceli, lakin uzun vadede derin ve ödüllendirici olan Warcraft’ın yeni ve özgün bir temsilini taşınabilir aygıtlara getirmekten büyük gurur duyuyoruz. Oyuncuların bu oyunun sevinçli kaosunu kendileri için deneyimlemelerini bekleyemeyiz. ” dedi.

Başlangıçta toplanacak 65’ten fazla Warcraft Minis (Özel kahraman) olacak, fakat Blizzard’ın vakit içinde ek karakterler eklemesi de bekleniyor. Oyuncular, koleksiyonlarına eklemek ve düzeylerini yükseltmek için oyun içi para ünitesini ya öğüterek ya da oyun içi mağazadan satın alma yoluyla alabilecekler. Oyun içi mağaza için fiyatlandırma ve envanterin daha sonraki bir tarihte açıklanması bekleniyor.

Oyunla ilgilenen taşınabilir oyuncular, gelecekteki beta testlerine dahil olma fırsatı için buradan ön kayıt yaptırabilir. Blizzard, oyunun bu yıl içinde muhakkak bölgelerde Android ve iOS’a geleceğini söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.