Bitcoin yükselişi, altı milyondan fazla Bitcoin sahibinin zararını kurtaramadı!

0 12

Kripto para piyasası, düşüş eğiliminin akabinde bir defa daha toparlanma yolunda. Lakin yükseliş eğilimi, amiral gemisi dijital varlığı Bitcoin’in ( BTC ) altı milyondan fazla sahibini ziyandan kurtaramadı!

Bitcoin yükselişi, altı milyondan fazla Bitcoin sahibinin ziyanını kurtaramadı!

Önde gelen kripto ticaret analisti Ali Martinez’in 31 Mayıs’ta yayınladığı bir tweet ve grafiğe nazaran, ortalama 40.160 $ ​​fiyatla 3.32 milyon Bitcoin tokeni satın aldıktan sonra 6.51 milyondan fazla adres hala kayıpta.

Kaynak: Ali Martinez

Grafiğe nazaran, kârdaki adreslerin yüzdesi %54,62, ‘başarısız’ olanlar ise yalnızca %1,89’luk bir hisseye sahip.

Bununla birlikte, Martinez’in açıkladığı üzere, Bitcoin sahipleri için işler gelecekte daha fazla piyasa hareketlerine ve hassaslığa bağlı olarak değişebilir:

“Bu adresler muhtemelen bir yükseliş dürtüsü durumunda bile kırılmaya çalışacak.”

Martinez ayrıyeten şu sözlere yer verdi;

“Bitcoin, bu tedarik duvarını yarıp geçmek için çok fazla satın alma baskısına muhtaçlık duyacak.”

Bitcoin bir haftada %10 arttı

Kayıp Bitcoin adreslerinin sayısındaki düşüş, ağın tokeninin fiyatını nihayet 30.000 doların üzerine çıkaran yükselişi şimdi takip etmedi.

2 gün evvel, Bitcoin 31.644 dolardan süreç görüyordu. Bu, gün için %3.84’lük bir ilerleme ve yalnızca yedi gün öncesine nazaran %9.41’lik bir çıkar oranına eşitti. Fakat geçtiğimiz gün bir ölçü düşüş yaşadı. Bu içeriği hazırladığımız sıralarda ise %3,09 artış ile 30.261 dolardan süreç görüyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.