Bitcoin madencilik gücü tüm zamanların en yüksek seviyesinde!

0 1

Toplam kripto para ünitesi piyasa kıymeti, Eylül ayı başında aştığı 1 trilyon doların altında kalmasına ve Bitcoin ( BTC ) fiyatının 20.000 dolara ulaşmak için gayret etmesine karşın, en büyük kripto madencileri kaygısız görünüyor.

Bitcoin madencilik gücü tüm vakitlerin en yüksek seviyesinde!

Amiral gemisi dijital varlığın madencilik hash oranı, son haftalarda istikrarlı bir artış kaydeden 7 günlük hareketli ortalamaya dayalı olarak 2 Ekim’de tüm vakitlerin en yüksek bedeli olan 240.208 milyon TH/s’ye ulaştı. Blockchain.com bilgileri tarafından ortaya çıkarıldı.

7 günlük ortalamaya dayalı Bitcoin madenciliği hash oranı. Kaynak: Blockchain.com

Bu ortada, süreçleri işlemek için kullanılan bilgi süreç gücünü temsil eden BTC hash oranı, birinci dijital varlığın fiyatının kısa vadeli toparlanma belirtileri gösterdiği Ağustos ayında yükselişe başladı. Bununla birlikte, Bitcoin fiyatı o vakitten beri gayret ederken, hash oranı yükselmeye devam etti.

Madenciler öteki olumlu işaretler mi görüyor?

İlginç bir halde, Bitcoin hash oranındaki son büyüme, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının fiyat hareketleriyle direkt bağlı olduğu tarihi eğilimlere meydan okuyor. Bitcoin pahasındaki gelgitler ve akışlarla birlikte düşüyor ve artıyor.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Aynı vakitte, 3 Ekim’de Finbold tarafından alınan CoinMarketCap bilgilerine nazaran, piyasa kıymeti 367,68 milyar dolar düzeyinde duruyor ve Bitcoin’in bu göstergeye nazaran en büyük kripto para ünitesi pozisyonunu koruyor.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.