Bitcoin için Ekim ayı nasıl geçecek?

0 0

Kripto para piyasası, Eylül başında ulaştığı 1 trilyon doları geri almak için gayret ederken, kripto tüccarları ve yatırımcıları, bu cins düşüş şartlarında Bitcoin’in ( BTC ) performansı konusunda telaşlı.

Bitcoin için Ekim ayı nasıl geçecek?

2 Ekim’de bir tweet’te amiral gemisi dijital varlığın tarihi aylık performansını belgeleyen bir grafik yayınlayan kripto analisti Ali Martinez’e nazaran, yıllar boyunca Ekim ayı piyasalarını takip eden bilgilerin gösterdiği üzere, Bitcoin bu şartlarda yeterli performans göstermedi.

Bitcoin’in yıllar boyunca ayı piyasalarındaki aylık performansı. Kaynak: Ali Martinez

Ayrıca, Bitcoin, Ekim 2022’ye kadar olan iki ayda berbat bir performans sergileyerek Ağustos ayında bedelinin %13,99’unu ve Eylül ayında %3,1’ini kaybetti. Yılın başından yayın vaktine kadar, birinci kripto para ünitesinin fiyatı %58,86 düştü.

Bitcoin yıldan bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Diğer göstergelerde Bitcoin için daha fazla iyimserlik

Bununla birlikte, Bitcoin Ekim 2021’de %39.9, Ekim 2020’de %28.04 ve Ekim 2019’da %10.48 ekleyerek Ekim ayının boğa piyasalarında son üç yılda son derece düzgün performans gösterdi.

Basın vaktinde, BTC, evvelki yedi gün boyunca % 1,48’in yanı sıra gün içinde % 0,19’luk bir artışı temsil eden 19.211 dolardan süreç görüyordu. Bu ortada, CoinMarketCap bilgilerine nazaran Bitcoin’in piyasa kıymeti şu anda 368,54 milyar dolar.

Bunun da ötesinde, Finbold’un bildirdiği üzere , Bitcoin madenciliği hash oranının 2 Ekim’de tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 240.208 milyon TH/s’ye ulaşmasıyla gösterildiği üzere, madenciler mevcut ayı piyasasıyla ilgilenmiyor üzere görünüyor.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.