Bitcoin 9 ayın en büyük haftalık kazancı için yolda!

0 3

Bitcoin ( BTC ), bir haftadan uzun bir müddettir birinci kere 21.000 $ eşiğini aştı ve artık, 8 Temmuz’un erken süreç saatlerinde kısa bir müddet aştığı 22.000 $ düzeyine gerçek ilerleme kaydediyor.

Bitcoin 9 ayın en büyük haftalık karı için yolda!

Amiral gemisi dijital varlık Bitcoin ( BTC ), geçen yılın 3 Ekim’inden bu yana en yüksek haftalık artışını kaydetme yolunda olabilir. Piyasa kapitalizasyonu ile ölçülen en büyük kripto para ünitesinin kıymeti geçen hafta %13’ten fazla arttı; Bu eğilim devam ederse, 2021’den bu yana bu türlü bir vakit dilimindeki en büyük artış olacaktır.

CoinMarketCap bilgilerine nazaran şu anda Bitcoin, son 24 saatte %5,32 artışla 21.590$’dan ve toplam piyasa bedeli 412 milyar dolardan süreç görüyor.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Mevcut piyasa hareketleri hakkındaki kanılarını paylaşan WazirX Trade Desk’e nazaran:

“Bitcoin, 3 hafta içinde birinci kere 22.000 $ düzeyini geçen gün geçti, klasik ve kripto piyasaları, ABD Federal Rezervinin resesyonla ilgili tasanın orantısız olduğu konusunda verdiği garantiye olumlu cevap verdi.”

WazirX ekledi:

“BTC piyasası hissi de olumlu tarafta hareket ederek Dehşet ve Açgözlülük endeksinde 2 ayın en yüksek düzeyi olan 20’ye ulaştı.”

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.