Binance ve diğer bazı borsalar Terra’nın kurtarma planını destekleyecek!

0 6

Kripto para borsası Huobi, TerraUSD ve token Terra’nın ( LUNA ) çöküşünün akabinde Terraform Labs’ın kurtarma planını desteklemek için yayına girdiğinde LUNA 2.0‘ı listeleyeceğini duyurdu. Binance’de tıpkı formda Terra’nın kurtarma planını destekleyeceğini duyurdu!

Binance, Terra’nın kurtarma planını destekleyecek!

Huobi, Terra’nın kurtarma planını destekleme planı geçtiğimiz günlerde, bir Twitter gönderisi aracılığıyla duyurdu ve halihazırda Terra ağını canlandırmayı taahhüt eden başka kripto borsalarına katıldı.

27 Mayıs’ta yayına giren LUNA 2.0, Terraform Labs’ın kurucusu Do Kwon’un mevcut Terra ağının yerini alacak yeni bir zincir görme teklifini açıklamasının akabinde Luna’nın yine doğuşu olarak isimlendirildi.

LUNA 2.0‘ın kullanıma sunulması, Luna’nın mevcut sürümünün yerini alacak. Sonuç olarak, dolar kurunu kaybettikten sonra çöküşü ateşleyen UST stablecoin ile bağlarını koparacak.

Kwon’un LUNA 2.0’ı listeleme yalvarması

Bildirildiği üzere Kwon, önde gelen kripto para borsalarından LUNA 2.0‘ı yayına girdikten sonra tekrar listelemelerini talep etmişti. Düşüşün akabinde Binance ve Coinbase üzere borsalar Terra paralarını listeden çıkarmaya karar verdi.

Lakin Binance, LUNA 2.0 aracılığıyla canlanmayı destekleme taahhüdünü de söz etti. 25 Mayıs’taki bir Twitter gönderisiyle platform, Kwon’un önerisi onaylandıktan sonra Terra ile bir çalışma bağlantısı kurduğunu da doğruladı.

LUNA 2.0, bir airdrop yoluyla piyasaya sürülecek ve Terra, arzın 1 milyar ile sonlandırıldığını belirtti. Airdrop tahsisi, akın öncesi Luna sahipleri, atak sonrası Luna sahipleri, atak öncesi Aust sahipleri, taarruz sonrası UST sahipleri ve topluluk havuzu olarak kısımlara ayrılmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.