Balinalar Dogecoin fiyatını uçurmaya mı hazırlanıyor?

0 8

Elon Musk’ın Twitter’ı 45 milyar dolara satın aldığı haberinin akabinde, en sevdiği kripto para ünitesi Dogecoin (DOGE), ana savunucusu manalı yahut tartışmalı bir şey söylediğinde yahut yaptığında tekraren reaksiyon gösterdi.

Bu sefer DOGE, kripto analisti Ali Martinez’in 26 Nisan’daki tweet’inde bahsettiği üzere, balinaların süreçlerinde dört ayın en yüksek düzeyine ulaştı ve gelecekte büyük bir fiyat hareketi için konumlanabileceklerini gösteriyor.

Balinalar Dogecoin fiyatını uçurmaya mı hazırlanıyor?

Martinez, Dogecoin için, 25 Nisan’da büyük süreçlerin sayısında artış olduğunu ve fiyatta hafif bir artış olduğunu gösteren bir grafik yayınladı.

Kaynak: Ali Martinez

Bilhassa DOGE ağındaki 100.000 doların üzerindeki süreç sayısı 2.440 süreçle dört ayın en yüksek düzeyine ulaştı. Martinez, bu durumu şu sözlerle yorumladı:

“Böyle bir piyasa davranışı, balinaların büyük bir fiyat hareketi için nasıl konumlanabileceklerini gösteren bir vekil misyonu görebilir.”

DOGE fiyat tahlili

Fiyat hareketlerinden bahsetmişken Martinez, yedi günlük grafiklerde düşen kama modelinden çıktıktan sonra DOGE’nin 0.24 dolara gerçek gittiğini gösteren bir grafik de yayınladı.

Kaynak: Ali Martinez

Martinez kelamlarının devamında ise şu ihtarda bulundu:

”0.13 dolar dayanak düzeyinin üzerinde tutunamamak, DOGE için yükseliş görünümünü geçersiz kılabilir.”

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.