Ayakkabıya para vermekten bıktı! Ayakkabı dövmesi yaptırdı

0 3

Yıpranmış ayakkabılarını yenilemek için yeni ayakkabılara para vermekten bıkan bir adam, ayaklarına dövme yaptırdı. Dövme sanatkarı Dean Gunther tarafından Instagram’da paylaşılan görüntü, kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu.

Aslen Güney Afrikalı ve Manchester merkezli Bay Gunther, Instagram gönderisinde müşterisinin çok sevdiği Nike spor ayakkabılarının dizaynının üzerine mürekkeple yazılmasını istediğini açıkladı.

Ayakkabıya para vermekten bıktı! Ayakkabı dövmesi yaptırdı

“Birkaç ayda bir ayakkabı ödemekten bıkmıştı, bu yüzden en sevdiği @nike ayakkabılarına ömür uzunluğu dövme yaptırdı!” Bay Gunther, Instagram gönderisinde şunları söyledi. Görüntü yüz bin izlenme ve 972 beğeni aldı.

Parçayı çizmesi Bay Gunther’in yaklaşık iki saatini ve iki ayağına da dövme yapması sekiz saatini aldı. Instagram kullanıcıları bu fikri yenilikçi olduğu kadar eğlenceli de buldu. Kimi kullanıcılar prosedürün ağrılı olup olmadığını bilmek istedi. Gönderiye yapılan yorumlardan biri, “Bu ayakkabıyla bir mil yürümek istemezdim” oldu.

Hayat pahalılığı artık insanlara alternatif yolları bulmanın yollarını aratır oldu. Çünkü bir Nike ayakkabı 1500 TL olabiliyor. O denli ki ziyadesiyle şaşırtan da olsa ayakkabıyı dövme yaptıran beşerler dahi mevcut. Siz bu fikir hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu türlü bir dövme yaptırır mıydınız? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.