Apple, yenilenmiş iPhone 12 Pro fiyatını açıkladı!

0 7

Apple, ABD’deki stoklarına yenilenmiş iPhone 12 Pro eserlerini ekledi ve fiyatını duyurdu. Yenilenen eserler, orijinallerine nazaran daha uygun fiyatlı formda yer aldığı görülüyor. Bundan ötürü bütçesi kısıtlı olan bireyler bu eserleri tercih ediyor. Fiyatlarıyla gündemden düşmeyen Apple, yenilenen eserler denildiğinde akla birinci gelen isimler ortasında yer alıyor.

Fiyatı cep yakıyor

iPhone 12 Pro, daha evvelce yenilenen aygıtlar ortasında yer alsa da geçtiğimiz nisan ayında tükendiği görüldü. Stokların tükenmesi üzerine Apple stoklarını yeniledi ve yeni fiyatı açıkladı. ABD’de satışa çıkan iPhone 12 Pro’nun fiyatı en düşük 759 dolar halinde yer aldı. Bu, ülkemizde vergisiz fiyatı ise 13 bin TL’ye denk geliyor. Apple iPhone 12 Pro’nun sıfır fiyatı ise ABD’de 900 dolardan başlıyor. Vergisiz karşılığı 15.900 TL’ye denk gelen model, Türkiye’de 28 bin TL’ye satılıyor.

Apple çevrimiçi yenilenmiş mağazasında iPhone 12 Pro, altın, gümüş, grafit ve pasifik mavi renk seçeneklerine sahip olduğu görülüyor. Bu modellerin tümü kilitsiz ve SIM’siz formda yer alıyor. Tıpkı vakitte yenilenen iPhone modelleri yeni bir pil, dış kaplama ve USB-C Lightnin kablosu içeren kutuyla birlikte geliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.