Apple Arcade yakında 15 oyun kaybedecek

0 4

TouchArcade tarafından bildirildiği üzere, App Store’daki Arcade sekmesinin altında “Arcade’i Yakında Terkedecek Oyunlar” başlıklı yeni bir kısım var ve kaldırılacak oyunları listeliyor.

iPhone’umdaki yeni kısmı denetim ettiğimde, oyunların ne vakit biteceğine (“yakında”dan daha spesifik olarak) dair bir gösterge yoktu. TouchArcade’e nazaran oyunlar daha evvel Apple Arcade’den ayrıldı, lakin görünüşe nazaran Apple, hangi oyunların kaldırılacağını birinci kere açıkladı.

Apple Arcade yakında 15 oyun kaybedecek

Bu yazı itibariyle, ayrılacağı söylenen oyunların listesi şöyle:

Atone: Heart of the Elder Tree
BattleSky Brigade: Harpooner
Cardpocalypse
Dead End Job
Don’t Bug Me!
Dread Nautical
EarthNight
Explottens
Lifeslide
Over the Alps
Projection: First Light
Spelldrifter
Spidersaurs
Towaga: Among Shadows
Various Daylife

Apple Arcade aslında hayli uygun bir muahede: Aylık 5 dolarlık bu fiyatla, reklamsız yahut uygulama içi satın alma olmadan 200’den fazla oyuna erişmek mümkün ve katalog, Hironobu Sakaguchi’nin Fantasian’ı ve App’in Apple Arcade sürümleri üzere kimi büyük oyunları içeriyor. Jetpack Joyride ve Tiny Wings üzere klasikler de uğraşı. Lakin Apple artık kütüphanenin bir kısmının ortadan kalkacağını bildiriyor ve gelecekte daha fazla oyunun kaldırılıp kaldırılmayacağını yahut ne vakit kaldırılacağını bilmesek de, benzer şekilde daha nizamlı kalkışlar için hazırlanmamız gerekebilir.

Kaldırılacak oyunlara göz atmak istiyorsanız, onları bir an evvel oynamaya başlamak isteyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.