Apex Legends Mobile’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

0 12

FPS oyunları bir mühlet evvel yine epeyce tanınan bir hale gelmiş, Apex Legends da bu akımın öncülerinden biri olmuştu. Geçtiğimiz ay sevilen oyunun geliştirici grubu Respawn Entertainment yaptığı bir duyuruyla Apex Legends’ı PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’e uyumlu hale getirdiklerini duyurmuştu.

Lakin oyuncuların uzun bir müddettir beklediği bir diğer haber daha vardı; Apex Legends Mobile. EA ve Respawn Entertainment, Apex Legends Mobile’ı uzun bir mühlet evvel duyurmuştu fakat katılaşan bir tarih verilmemişti. Oyuncular da uzun bir müddettir oyunu merakla bekliyordu. Nihayet beklenen haber geldi ve oyunun çıkış tarihi resmi olarak açıklandı.

Apex Legends Mobile, 17 Mayıs’ta çıkıyor

Duyurulmasının akabinde geçen birkaç yılın sonunda, EA ve Respawn Entertainment nihayet Apex Legends Mobile’ın çıkışının 17 Mayıs’ta gerçekleşeceğini bildirdi. Oyun, bir yıldan uzun müddettir beta sürecindeydi ve bir müddettir de artık geleceğine dair haberler dolaşıyordu.

Bugün ortaya çıkan imajlar ise beklediğimize değdiğini gösteriyor. Bilgisayar sürümünden grafik olarak fazla uzaklaşılmadan, hoş bir iş ortaya konulmuş. Pekala sizce oyunun taşınabilir versiyonu nasıl görünüyor? Apex Legends’ın taşınabilir versiyonu sizce bilgisayar versiyonu kadar oyuncuya ulaşabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.