Apex Legends Mobile Yayınlandı! [İndir]

0 23

2019 yılında çıkış yapan ve battle royale dünyasına damgasını vuran Apex Legends, devamlı gelen yeni içerikleriyle milyonlarca oyuncuya hitap etmeye devam ediyor. Ancak oyun, bugüne kadar taşınabilir dünyada kendisini hiçbir halde göstermemişti. Geçtiğimiz hafta ise uzun müddettir merakla beklenen taşınabilir oyununun çıkış tarihi açıklanmıştı.

17 Mayıs olarak açıklanan çıkış tarihi en sonunda geldi. Titanfall cihanında geçen battle royale oyununun taşınabilir sürümü Apex Legends Mobile bugün uygulama mağazalarında yerini aldı. Oyun, şimdiden on binlerce oyuncu tarafından taşınabilir aygıtlara indirildi.

Apex Legends Mobile indirmeye açıldı

17 Mayıs prestijiyle 10 ülkede yayınlanan Apex Legends Mobile, ülkemizde de taşınabilir oyuncular için kullanıma açıldı. Lakin oyunun Play Store üzerinde indirilebilir olduğu gözükürken, App Store’da uygulamanın şimdi indirilebilir olmadığı görülüyor. Münasebetiyle oyunun ülkemizde şimdilik yalnızca Android kullanıcıları tarafından oynanabileceğini belirtelim.

Oyundan ekran manzaraları

Apex Legends Mobile, oyuncuları ana oyunla birebir haritaya indirerek kıyasıya savaşa mesken sahipliği yapıyor. Oyunun mobildeki grafikleri ve ayrıntı düzeyiyse battle royale oyunlarının geneline nazaran daha üst seviye noktada bulunuyor.

Apex Legends Mobile’ı indirmek için aşağıdaki temasları kullanabilirsiniz:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.