Android telefonlarda ihtiyaç duyulan en popüler 10 ücretsiz uygulama!

0 8

Google Play Store’da milyonlarca uygulama mevcut ve bu da hangilerinin indirilmeye kıymet olduğunu bilmeyi zorlaştırıyor. Size yardımcı olmak için, buğdayı samandan ayırdık ve Android telefonunuzda gereksiniminiz olan en uygun ve en tanınan fiyatsız uygulamaların bir listesini derledik. Büyük olasılıkla aygıtınızla birlikte geldikleri için Google’ın uygulamalarını buraya dahil etmedik.

Android akıllı telefonunuzu en düzgün fiyatsız uygulamalarla donatmak istiyorsanız, Play Store’dan indirebileceğiniz en düzgün uygulamları inceleyebilirsiniz, lakin bu uzun sürebilir. İşinizi kolaylaştırmak için bir liste hazırladık, listemizde Android telefonunda gereksinim duyduğu en tanınan 10 fiyatsız uygulama yer alıyor.

1. Reddit

Reddit, her biri muhakkak bir mevzuya adanmış yüz binlerce topluluktan oluşan bir koleksiyondur. Oburlarının paylaştığı içerikleri pasif bir halde tüketebilir yahut katılıp beğendiklerinize oy verebilir ve yorumlarda sohbet edebilirsiniz.

2. TikTok

TikTok, büsbütün kullanıcı tarafından oluşturulan kısa biçimli görüntülerle ilgilidir. Her gün platforma yüklenen sonsuz sayıda dans, latife, kıssa ve ipucu ile lokma büyüklüğünde eğlenceyi patlatmak için harika bir yol. TikTok ayrıyeten canlı yayınları da takviyeler, böylelikle en sevdiğiniz içerik oluşturucuları anında izleyebilir ve sohbet yoluyla onlarla etkileşime geçebilirsiniz.

3. WhatsApp

İnternetle çalışan bu uygulama ve fotoğraflar, görüntüler ve ses dahil olmak üzere varlıklı multimedya iletileri göndermenizi sağlar. Hepsi de uçtan uca şifrelidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.